Як організувати кінотеатр.

Відкриття власного кінотеатру - ризикована справа. Вам доведеться конкурувати з великими, добре фінансованими проектами, які часто мають безліч унікальних складових. Вам необхідний правильний бізнес-план, завдяки якому ви зможете створити по-справжньому цікавий кінотеатр.
Вам знадобиться
  • - дистриб'ютор;
  • - орендоване приміщення;
  • - необхідне обладнання;
  • - робочий персонал.
Інструкція
1
Вирішіть, який вид кінотеатру ви хочете організувати. Якщо ви зацікавлені в комплексному показі кінопрем'єр, виходом стане робота під початком однієї з таких крупних франшиз, як, приміром, A-List або Alamo Drafthouse. Вони розташовують особливими правилами про те, які будівлі можна використовувати, в якій послідовності запускати бізнес і якийсь стартовий капітал необхідний. Але вони вимагатимуть частку прибутку від вашого кінотеатру . В обмін на це франшизи запропонують новітні кінофільми від дистриб'юторів і навчать вас працювати ефективно.
2
Підготуйте список речей, які вам знадобляться для організації кінозалів. Підготуйте достатньо просторі приміщення для розміщення екранів і місць, рекламних стендів, будок для продажу квитків і таких допоміжних предметів, як туалети, проектори, машини для попкорну, касові апарати, комп'ютери з доступом до дистриб'ютора фільму і регулярні поставки легких закусок в буфет.
3
Домовтеся з банком або аналогічним кредитною установою про позику кредиту. Ви повинні будете представити їм ваш фінансовий план, а також продемонструвати, як ви збираєтеся рекламувати кінотеатр і отримувати прибуток від свого бізнесу. Якщо ви приєднуєтеся до франшизі, то вона може надавати позитивної вплив на вашу презентацію і допомогти домовитися з кредиторами.
4
Оформіть кінотеатр у відповідність з усіма необхідними вимогами. Необхідно дотримуватися всіх норм санітарії, особливо в процесі зберігання і приготування їжі, з відповідальністю підійти до установки водопроводу, електрики і телефонних служб. Ознайомтеся з будівельними нормами вашого регіону перш, ніж виробляти в приміщенні ремонтні роботи.
5
Найміть співробітників: механіків для запуску проектора, касирів, білетерів і прибиральників. Зв'яжіться з вашим дистриб'ютором для організації перегляду ваших перших кінопрем'єр. Подайте рекламу кінотеатру в місцеві газети, онлайн-ресурси, на радіо- і телевізійні станції.