Як використовувати інтерактивну дошку.

Інтерактивна дошка підключається до комп'ютера і проектора. Вона може бути використана разом із спеціальним маркером або пальцем. Варто дізнатися більше про управління такими відомими моделями дощок, як SMART Board, eBeam і ActivBoard.
Вам знадобиться
  • - Інтерактивна дошка;
  • - комп'ютер;
  • - мультимедійний проектор;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Підключіть мультимедійний проектор до передньої або задньої частини дошки, залежно від його виду. Приєднаєте його до монітора за допомогою доданого до дошки кабелю. Підключіть дошку до порту USB на комп'ютері.
2
Увімкніть дошку , комп'ютер і проектор. Завантажте компакт-диск, який додається до дошки. Встановіть програмне забезпечення, необхідне для нормального функціонування пристрою.
3
Вивчіть екран інтерактивної дошки. Він повинен виходити із сплячого режиму і активуватися натисканням на нього. Також, рухаючи пальцем, ви будете переміщати по екрану курсор. Застосуйте функцію Pen Tool, виділіть її на екрані і використовуйте палець або маркер з лотка, щоб написати або намалювати на екрані що-небудь. Перевірте роботу пульта управління, спробувавши пересуватися по системі і налаштувавши контрастність екрану.
4
Потренируйтесь використовувати різні інструменти з Pen Tray. Об'єкти і текст можуть бути експортовані в будь-який додаток. Таким же чином можна виконати копіювання і вставку. Особливо зручно це при роботі в текстовому редакторі. Рукописні елементи можуть бути змінені в текст. Для цього клацніть на пункт рукописного набору і натисніть кнопку у верхньому правому куті вікна для його вибору. Спробуйте зберегти документ, вибравши Зберегти або Зберегти як з меню Файл. Задайте ім'я файлу і натисніть клавішу ОК.
5
Закрийте всі вікна. Натисніть кнопку Пуск, пройдіть в Програми і спробуйте запустити один з додатків. З додатками можна взаємодіяти, використовуючи інструмент пера, маркера або пальця, вибравши необхідний метод введення на панелі Tools. Під час роботи з додатками сфотографувати те, що відбувається на екрані. Натисніть на клавішу камери, щоб захопити зображення. Отримані фотографії можуть бути надруковані прямо з екрану при натисканні на клавішу на принтера.