Як привезти iPhone зі США. Як привезти айфон з америки.

Одним з найпопулярніших мобільних телефонів в світі є iPhone. І не дивно, адже він не тільки здатний виконувати функції телефону, фотоапарата і навіть ноутбука, але і є стильним доповненням вашого образу.
Інструкція
1
Ціни на iPhone в Сполучених Штатах Америки начитаються від 49 доларів і вище. Погодьтеся, дуже низька ціна в порівнянні з Росією. Але є одна умова, тільки при виконанні якого ціна залишиться такою ж низькою: в комплекті з iPhone потрібно буде укласти контракт з місцевим оператором мобільного зв'язку на два роки. Для цього необхідно бути мешканцем США або хоча б мати діючу візу, і розірвати контракт можна тільки за умови виплати компенсації в розмірі близько 400 доларів. При розриві контракту ви отримуєте негативну кредитну історію і вже не зможете взяти кредит в банку США . Тому цей спосіб придбання iPhone в Америці підійде тільки тим, хто планує туди вирушити найближчим часом і не боїться зіпсувати відносини з банківською структурою Сполучених Штатів Америки.
2
Якщо цей варіант вам не підходить, зверніть увагу на телефони, що були у вжитку. Знайти їх можна, наприклад, на світових інтернет-аукціонах на зразок eBay. Щоб придбати якісний iPhone, знадобиться знання англійської мови, щоб вести переписку з продавцем. Це дуже важливий момент, оскільки фотографії продукту не завжди відображають його реальний стан, і замість зовсім новенького айфона ви можете отримати непрацюючий апарат. Тому обов'язково розпитайте продавця про гарантії якості, уточніть, в якому стані знаходиться телефон і обов'язково попросіть фотографії саме того апарату, який буде відправлений безпосередньо вам. Якщо вдалося переконатися в тому, що телефон якісний, знаходиться в хорошому стані, можна оплачувати покупку і чекати доставки посилки з вашим iPhone.
3
Якщо англійська мова ви знаєте недостатньо добре або побоюєтеся недобросовісних продавців, спробуйте пошукати інтернет-магазини, що продають айфони, привезені з Америки, безпосередньо в Росії. Як правило, ці інтернет-магазини готові надати гарантії відповідності якості телефонів заявленому і практикують можливість оплати післяплатою. Тобто, ви отримуєте телефон, перевіряєте його стан і тільки після цього оплачуєте покупку. Цей варіант може бути не настільки економічним, але все ж надійним.
Зверніть увагу
Перший разлоченний iPhone 4 із США. Велика Cydia на iPhone 4. З кожним днем процес звільнення четвертого iPhone йде все більш швидкими темпами.
Корисна порада
iPhone з Америки. Бренди: Apple. Ціна (мінімум посередників + ми не є продавцями і не ставимо націнок, ми беремо лише невелику плату за свої послуги), оригінальність (не китайська підробка), будь-які аксесуари та модифікації (які часом не доступні на російському ринку) і т.д. і т.п. Єдиний недолік, серед моря достоїнств - невеликий час очікування і це неминуче, т.к. США всетаки знаходиться на іншому материку.