Як купувати авто за кордоном: поради професіоналів.

Автомобіль - це не розкіш, а засіб пересування. Але все ж хочеться зробити це саме пересування максимально комфортним з мінімальними фінансовими витратами. Один із способів купити хороший автомобіль недорого - відправитися за ним в іншу країну.
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся з бажаною маркою автомобіля. Залежно від виробника, різні марки авто вигідніше купувати в різних країнах. Вважається, що американські автомобілі найвигідніше везти з Фінляндії чи Голландії, за японською машиною буде краще поїхати до Владивостока, куди її зможуть легко доставити, а за автомобілем європейської збірки найвигідніше буде відправитися до Німеччини. Тому вибирайте бажаний автомобіль і залежно від цього вирішуйте, куди ви хочете за ним поїхати.
2
Далі вам доведеться прийняти непросте рішення - їхати за автомобілем самостійно або доручити це завдання перевізнику, що спеціалізується на цьому. Якщо ви хочете оглянути свою майбутню машину самостійно, то спробуйте знайти декілька відповідних вам варіантів в інтернеті, обговорити всі умови з продавцем заздалегідь і призначити зустріч. Після цього отримуйте візу, сідаєте в літак і вирушайте за покупкою. У цьому випадку вам доведеться самостійно оглядати автомобіль, вирішувати всі питання з продавцем і спілкуватися з російською митницею на в'їзді, але завдяки цьому способу ви можете значно заощадити навіть з урахуванням оплати перельоту і проживання в іншій країні. Крім того, так ви будете впевненим, що ви купите якісний автомобіль, адже ви оглядали його ще до покупки.
3
Якщо ви вирішили не займатися тонкощами оформлення покупки самостійно, доручіть це надійному перекупникові. Є фірми, що спеціалізуються на постачанні автомобілів з-за кордону в Росію. Перш ніж довіритися їм, обов'язково переконайтеся в гарній репутації цієї фірми, знайдіть якомога більше відгуків та наведіть довідки про надані ними гарантії. Адже ви довіряєте їм дуже важливу справу - покупку власного автомобіля, на якому вам належить їздити найближчим часом, так постарайтеся максимально захистити себе від можливого ризику купити неякісний автомобіль.