Як визначити запалення лімфовузлів. Як зрозуміти що запалилися лімфовузли.

Основні лімфатичні вузли або залози розташовуються в тілі людини в основному в трьох зонах. Це шия, пах і пахви. Їх можна назвати фільтрами організму. Вони першими реагують на потрапляння інфекції, при цьому можуть збільшитися в розмірах і запалитися.
Інструкція
1
Регулярно обмацуйте лімфатичні вузли. Помітивши, що один збільшений, не поспішайте піднімати тривогу. Таке часто відбувається після того, як ви перенесли якусь інфекцію. А якщо ви вже тривалий час нічим не хворіли то, швидше за все, одиничне збільшення - показник того, що цей вузол працює активніше, ніж інші. У разі, якщо одиничне збільшення триває досить довго, то можливо ви зіткнулися з затяжною і досить серйозною інфекцією. Зверніться до лікарні, там допоможуть поставити діагноз.
2
Якщо ви прощупуєте збільшення декількох вузлів, то можливо ви вже зіткнулися з інфекцією. Проблеми в паховій області викликають запалення лімфовузлів в паху або наявність грибкових захворювань ніг. Збільшення вузлів за вухами означає, як правило, ангіну або вушні хвороби.
3
Якщо запалення лімфовузлів ставати хронічним, то вони прощупуються як щільні утворення розміром з велику горошину. Ви відчуваєте біль? Зауважте, наскільки розрослася сполучна тканина, і якими щільними стали лімфовузли. У разі припинення запалення, вузли можуть продовжувати залишатися збільшеними протягом декількох тижнів.
4
Врахуйте, що при запаленні лімфовузлів можуть проявитися й інші симптоми: загальне нездужання і слабкість, запаморочення, головний біль. Іноді запалення супроводжуються підвищенням температури.
5
Якщо ви запустили запалення, то незабаром відчуєте посилення болю в лімфовузлах. Зверніть увагу на ваше самопочуття в цей період. Якщо у вас піднялася температура, шкіра на лімфовузлах почервоніла і припухла, почастішало серцебиття, посилився головний біль, то, мабуть, у вас почався гнійничкові процес. Відвідайте лікаря. Інакше все може закінчитися загибеллю лімфатичного вузла. Його місце займе разросшаяся сполучна тканина.
6
Помітивши симптоми запалення лімфовузлів , пам'ятайте, що вони вказують на можливість важкої інфекції. Іноді аж до онкології. Тому, при вираженому збільшенні, не ризикуйте і пройдіть необхідне обстеження.