Як оббити ліжко. оббивка ліжка картинки.

У більшості випадків меблі служить нам роками. Однак оббивка всього за кілька років перетворюється на ганчірки, так що ліжко втрачає свою привабливість. Причин для цього безліч: кішка будинку, маленькі діти, що впала сигарета та інше. Якщо вас не влаштовує оббивка, не треба купувати нові меблі. Досить просто оббити ліжко .
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що це не так просто. Наберіться терпіння і робіть все дуже акуратно. Тільки тоді ваша ліжко отримає друге життя. Тим більше що оббивка меблів дозволить вам використовувати свою фантазію по максимуму.
2
Для початку зніміть стару оббивку, огляньте конструкцію ліжка. Якщо ви знайшли проблеми або несправності пружинного блоку, замініть набивки. На сьогоднішній день економічним варіантом вважається використання поролону і синтепону. При цьому «начинку» ліжка укладайте в декілька шарів. По закінченню роботи закріпіть нутрощі мусліном.
3
Переходьте до другої частини плану - оббивка ліжка. На сьогоднішній день в магазинах представлена величезна кількість найрізноманітніших матеріалів, з яких вам не важко вибрати один вподобаний. У широкому асортименті подібних товарів спробуйте відшукати тканину із захисним покриттям. Подібний матеріал прослужить вам довго. А ось м'яка ворсова тканина недовговічна. Також не рекомендується використовувати тягнеться текстиль, т.к. ви замучитеся з оббивкою меблів.
4
При покупці тканини не забувайте про колір, який ви хочете отримати. Для оббивки ліжка ідеально підійдуть спокійні кольори. А от від малюнка варто відмовитися, т.к. на стиках буде складно підібрати правильну картинку. Та й похибки в оббивці будуть дуже помітні на кидком матеріалі.
5
Тепер зробіть завмер свій ліжка і виріжте викрійку. Згідно отриманим кресленням викроїте шматки тканини і зшийте її. Одягніть вийшов чохол на ліжко . Для того щоб закріпити оббивку на каркасі меблів, візьміть спеціальні залізні скоби або пластини, які прикрепляйте спеціальнимстеплером.
6
Звичайно, ви можете відмовити від оббивки ліжка і зупинити свій вибір на знімному чохлі. Його легко чистити, в будь-який момент можна замінити на новий і т.д.