Як побудувати гараж з ямою.

З покупкою машини у кожної людини з'являється більше вільного часу, більше свободи і більше проблем. Найперше питання, з яким стикається новоспечений автовласник - куди ставити машину. Звичайно, можна взяти гараж в оренду. Однак власникам власної земельної ділянки простіше побудувати будинок для авто прямо під будинком.
Інструкція
1
Якщо ви зупинилися на будівництві власного гараж а, отримаєте дозвільні документи на забудову певної ділянки. Виняток становлять громадяни, у власності яких вже знаходиться ця земля.
2
У більшості випадків гараж не займає величезних просторів. Зокрема, стандартні розміри даної конструкції коливаються в межах 30 квадратних метрів, що складає 5 і 6 метрів в ширину і довжину відповідно. А залежно від марки автомобіля ви можете змінювати ці пропорції.
3
Отже, при будівництві гараж а варто приділити увагу оглядовій ямі. Це необхідно тим автолюбителям, які в змозі полагодити свою машину не вдаючись до допомоги автомеханіків. Для будівництва оглядової ями візьміть червона цегла, який дозволить домогтися гідроізоляції. Так що вогкість не проникне в оглядову яму. Як наслідок - ви можете не хвилюватися за свій автомобіль і утворенню корозії.
4
Тепер визначитеся з розміщенням оглядової ями: уздовж або поперек гараж а. Останній варіант найбільш зручний, тому вам буде зручно спускатися в неї. На жаль, доведеться побудувати додатковий місток під колеса автомобіля.
5
Також підберіть глибину ями. Це залишається суто на ваш вибір: будете ви лежати там, сидіти або стояти. Для розрахунку ширини оглядової ями візьміть відстань між колесами автомобіля, відніміть по 150-200 мм з кожного боку.
6
Варто звернути увагу на наступне. Якщо ви будете бути власником невеликого гараж а, при будівництві сместите оглядову яму вправо. Це дозволить вам без побоювання відкривати двері водія і виходити з машини.
7
На заключному етапі розмістите в стіні ями кілька полиць. На них можна покласти інструменти, запасні деталі та інші речі, які дозволять виробляти техобслуговування автомобіля в домашніх умовах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=60DFkDQ0pT4