Перемикання розкладок клавіатури: Як налаштувати.

розкладку клавіатури називають таблицю відповідності клавіш буквах алфавіту. Перемикання з однієї таблиці відповідності на іншу найчастіше використовують для зміни мови введення, але це не обов'язково - навіть для російської мови існує декілька варіантів розкладок. ОС Windows має вбудовані засоби для настройки способів перемикання з одного розкладки на іншу.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші значок, що показує поточний мову введення. В випав контекстному меню виберіть пункт «Параметри», щоб отримати доступ до компоненту операційної системи під заголовком «Мови та служби текстового вводу». Цей компонент можна відкрити і іншим способом - через стандартний діалог запуску програм. Для цього натисніть клавіші WIN + R, введіть команду control intl.cpl ,, 1 і клацніть по кнопці «OK». У вікні, натисніть кнопку «Детальніше».
2
Клацніть по кнопці «Параметри клавіатури», вміщеній в секцію «Налаштування» відкривається за замовчуванням вкладки «Параметри» цього вікна.
3
Виділіть в переліку «Поєднання клавіш для мов введення» строчку « Перемикання між мовами введення" і клацніть по кнопці «Зміна поєднання клавіш».
4
Поставте позначки навпроти найбільш відповідного варіанту поєднання клавіш для зміни розкладки. Потім натисніть кнопку «OK» і закрийте тепер уже непотрібні вікна «Додаткові параметри клавіатури» і «Мови та служби текстового вводу».
5
Скористайтеся додатковим програмним забезпеченням, якщо хочете отримати більш просунуті опції для настройки варіантів перемикання розкладки клавіатури і отримати в своє розпорядження більше функцій по роботі з декількома мовами введення. Наприклад, це може бути програма Punto Switcher, яка може автоматично розпізнавати мову введення і цим значно скорочує кількість «ручних» перемикань розкладки клавіатури. Крім цієї функції програма уможливлює призначення додаткових сполучень клавіш для перемикання розкладки, автоматичного виправлення деяких помилок, озвучування подій автоматичного перемикання розкладки і багато іншого.