Як замаскувати рубці. Які пудри повністю маскують рубці.

Більшість невеликих шрамів і рубців з плином часу стають практично непомітними. Але що робити, якщо рубець має великі розміри або знаходиться на видимій частині тіла. Застосуйте маскування за допомогою косметичних засобів.
Інструкція
1
Вибирайте косметику, до складу якої входить гідрокінон. Це речовина застосовується для відбілювання шкіри і допоможе вам отримати кращий ефект. Натуральна косметика повинна мати у своєму складі такі інгредієнти, як екстракт шовковиці або мучниці, або азелаиновую кислоту.
2
Спочатку очистіть шкіру. Якщо ваша шкіра трохи грубувата, використовуйте скраб для відлущування відмерлих частинок. Потім пом'якшите вашу шкіру, застосовуючи зволожуючий лосьйон або крем. Зробіть очистку обов'язково, так як вона допоможе добитися рівного нанесення косметики.
3
Якщо рубець невеликих розмірів, але пігментований, використовуйте тональну основу для нанесення макіяжу. Нерівності шкіри обробіть спеціальним консілером. Тільки вибирайте його уважно. Відтінок повинен поєднуватися з основним тоном.
4
Акне залишає не тільки рубці , але червоний колір на шкірі. Щоб позбутися цього дефекту, скористайтеся консілером, який має злегка зеленуватий відтінок. Це допоможе вам замаскувати нерівності шкіри і її почервоніння.
5
Після нанесення консілера використовуйте пудру. Це дозволить вам зберегти маскування протягом дня і не допустити розмазування консілера.
6
Використовуючи для маскування рубців і шрамів спеціальні густі косметичні засоби. Для опуклих шрамів вибирайте відтінок трохи темніше, ніж натуральний колір вашої шкіри. А для маскування шрамів увігнутих, відповідно, і відтінок повинен бути більш світлим. Засіб варто наносити в міру. Інакше ви досягнете зворотного ефекту. Факт маскування стане помітний оточуючим. Спеціальні силіконові засоби допоможуть вам приховати впадинки від акне. Після маскування рубців, не забудьте також нанести розсипчасту пудру або тональну основу.
7
Якщо ви вважаєте, що рубець занадто явно виділяється на шкірі і спотворює зовнішній вигляд, зверніться до хірургів. Вони вирішать вашу проблему иссечением рубця і накладенням косметичного шва. Навіть якщо шрам не зникне повністю, ви не будете відчувати труднощів для його маскування. Невеликі рубці можна прибрати за допомогою пілінгу.