Вугровий висип: Як прибрати її з обличчя.

Позбутися від вугрової висипки , особливо в короткі терміни, непросто. Але немає нічого неможливого. Проявіть терпіння, скористайтеся ефективними рецептами, пропонованими народною медициною і забудьте про проблеми з шкірою. А для того щоб висип не виникла знову, стежте за чистотою шкіри і не зловживайте солодкими і жирними продуктами.
Інструкція
1
Дуже хорошу дію на вугровий висип надає маска зі звичайної квашеної капусти. Для її приготування візьміть кислу капусту, і ретельно її подрібніть. Можете скористатися м'ясорубкою, але тоді злегка відіжміть отриману масу. До неї додайте трохи вівсяного толокна так, щоб після перемішування вийшла густа кашка. Додайте солі на кінчику ножа і трохи води. Знову перемішайте і накладіть на чверть години на проблемні місця шкіри. Після цього змийте маску теплою водою, в яку додайте кілька крапель лимона або яблучного оцту.
2
Бодяга чудово справляється з висипом вугрів. Придбайте в аптеці порошок бодяги і приготуйте маску. Непогано підійде суміш бодяги з польовим хвощем. Врахуйте, що бодяга це прісноводна губка, досить жорстка на дотик. Тому, приготовлену маску накладайте обережно, не втираючи в шкіру обличчя. Інакше, крім вугрової висипки , ви отримаєте подряпини, які не прикрасять вашу зовнішність. Не варто також застосовувати її при гнійничкових процесах. Візьміть порошок бодяги в кількості 1/2 чайної ложки і додайте до нього трохи білої глини. Розведіть перекисом водню до стану м'якої кашки. Нанесіть маску на обличчя приблизно на 20 - 30 хвилин. Після того, як суміш підсохне, змийте її теплою водою. Застосування бодяги може викликати почуття легкого поколювання.
3
Приготуйте дріжджову маску. Розведіть 50 г дріжджів в перекису водню до консистенції негустий сметани. Нанесіть отриману масу на обличчя кількома шарами і дочекайтеся її повного висихання. Змийте теплою водою і обполосніть обличчя холодною. Робіть маску два рази на тиждень. Більш часте застосування не рекомендується.
4
Врахуйте, що найбільшого ефекту при лікуванні вугрової висипки можна домогтися, використовуючи додатково спеціальні косметичні засоби для очищення шкіри та догляду за нею. Придбати їх можна в будь-якій аптеці або косметичному магазині.