Як оновити карту на автонавігатор. оновлення на автоновігатор.

Оновлення карт для автонавігатора буває двох видів. Один з них - це оновлення, що враховує реальні зміна місцевості або спеціальні послуги з додаткового вивчення ситуації. А другий надає можливість повного оновлення програми GPS-навігатора, тоді поліпшується загальна робота апарату, вона буде більш зручна і надійна. Потрібно відзначити, що при покупці легальної версії навігатора, покупець має право безкоштовного оновлення або прошивок пристрою.
Інструкція
1
Першим кроком для поновлення навігатора стане визначення типу програмного забезпечення, яке було заздалегідь встановлено. Також, потрібно врахувати і модель апарату, його технічні характеристики за можливостями перепрошивки. Багато розробники карт месности, надають послуги з оновлення своїх продуктів на картографічних сайтах.
2
Далі необхідно підключитися до інтернету, або за допомогою релізів (компакт-диска, флешки, карти пам'яті), приступити до установки оновлення.
3
Потім необхідно підключити пристрій до комп'юторі, скопіювати всі наявні дані, щоб при форс-мажорних обставинах можна було скористатися резервною копією.
4
Тепер потрібно з'ясувати тип встановленої карти. Заходьте в «меню» навігатора, вибираєте кнопку «інструменти», потім «настройки», в них знаходите вкладку «карта». Там зберігається інформація про назву вашої карти, залишилося увійти на сайт компанії-розробника, і знайти новішу версію.
5
Щоб отримати доступ в пункті меню знаходите розділ «про прилад», де вказано цифровий код навігатора, його необхідно обов'язково зберегти
6
Знаходимо в інтернеті програму, генеруючу коди, і вводимо номер свого автонавігатора, керуючись підказками, знаходимо марку свого апарату і тип встановленої карти, натискаємо кнопку «створити» і отримуємо новий код. Зберігаємо його з розширенням - sum.
7
Останнім кроком стане видалення існуючих файлів, шляхом заміни їх на новостворені.
Зверніть увагу
Старі карти автонавігатора мають розширення img.
Корисна порада
Cамое головне в установці оновлення правильно згенерувати нові коди для переустановки карти.