Як лікувати 2 місячного дитини. у грудничка кисневе голодування 3 місячного лікування.

Кожному з батьків хочеться, щоб його малюк був самим міцним і здоровим. Але, на жаль, бувають ситуації, коли дитині необхідне лікування. І доводиться вибирати самі нешкідливі способи і ліки. Як і чим допомогти дитині в разі проблем зі здоров'ям?
Вам знадобиться
  • - консультація спеціалістів;
  • - додаткові обстеження;
  • - масаж та ЛФК;
  • - лікувальні трави (ромашка, календула, липа, малина);
  • - виферон;
  • - парацетамол.
Інструкція
1
Проходьте профілактичні огляди педіатра і фахівців. Уже в два місяці можливе виявлення відхилень у розвитку дитини. Невролог проведе огляд дитини. За результатами, можливо вам буде призначений лікувальний масаж і лікувальна фізкультура. Обов'язково пройдіть курси, призначають їх для нормалізації м'язового тонусу. Якщо проігнорувати призначення, то можливі відхилення в розвитку і затримка психомоторного розвитку. Робіть профілактичний масаж щодня будинку: погладжують проводите від периферії до центру по ніжок і ручок малюка. Купайте крихту спочатку на спинці, а потім перевертайте на животик по 20-25 хвилин. Це також сприяє нормалізації порушеного тонусу в м'язах.
2
Застосовуйте хвойний екстракт для ванн, якщо ваш малюк занадто порушимо і погано спить. Можливо, що причиною тому є перенесене кисневе голодування мозку під час вагітності або пологів. Тоді, поряд з лікарською терапією, призначеною фахівцями (ноотропні препарати), седативні ванни дають прекрасний ефект. Можна застосовувати для цієї мети і відвар ромашки або лаванди.
3
Застосовуйте відвари лікувальних трав, якщо у малюка з'явилися ознаки ГРЗ і нежить. Закопуйте піпеткою кілька разів на день відвар ромашки або календули в рот і носик дитини. Якщо з'явилося рясне виділення з носа, то можна промити ніс звичайної медичної грушею. Для цього закапайте розчин ромашки спочатку в один носовий хід, потім відсмокчіть вміст, потім повторіть дану процедуру з другим носовою ходом.
Зверніть увагу
Обережно, деякі лікарські трави можуть викликати алергію.