Як розділити суміжні кімнати.

Досить часто зустрічаються квартири, в яких є суміжні кімнати . Таке планування рідко влаштовує господарів. Вирішити дану проблему можна досить просто. Необхідно зайнятися розподілом суміжних кімнат.
Інструкція
1
Для початку необхідно зробити дверний отвір у другій кімнаті. Він буде виводити в коридор. Та двері, яка знаходиться між кімнатами, буде просто закладена цеглою. Отже, на штукатурці необхідно позначити контур дверного отвору, а також контур розміщення несучих балок над дверним отвором. Наносити розмітку необхідно з двох сторін стіни. Якщо стіна є несучою і на ній укладена стельова конструкція, то найкраще зайнятися її зміцненням. На відстані 60 сантиметрів від стіни встановіть на підлогу дві колони профілю. Під стелю підкладіть на колони брусок або полиць. Колони обов'язково підіпріть клинами.
2
Після цього проводиться вибивання виїмок долотом. Робиться це для подальшого укладання несучих блоків. Виїмку вибивають одного боку стіни і встановлюють блок, а потім аналогічні дії виконуються з іншою стороною. Якщо ж ви хочете встановити три блоки, то з одного боку стіни встановіть два блоки і з іншого боку - один. Врахуйте, виїмку потрібно робити досить великого розміру, щоб балка легко розміщувалася. Перед тим, як встановлювати несучу балку, на цементний розчин помістіть підстилаючу пластину завтовшки 5 міліметрів. Між кладкою і кінцем балки нанесіть цементний розчин. Обов'язково повинен бути заклинений шов між балкою і кладкою. Для цієї мети зазвичай використовуються уламки цегли.
3
Після цього можете переходити до іншої сторони. Вибийте виїмку для несучого блоку. Встановіть його таким же чином, як і перший. Простір, який буде між блоками необхідно заповнити розчином з уламками цегли. Далі можна встановлювати дверну коробку і самі двері. Після того, як конструкція стоїть на своєму місці, займіться обробкою поверхні навколо дверей.
4
міжкімнатні двері можна закласти звичайною цеглою. Спочатку потрібно демонтувати двері і дверну коробку. Після цього зробіть розчин. Спосіб укладання може бути використаний будь. Залишається тільки добре вирівняти поверхню і провести обробку.
суміжні кімнати називають приміщення, у яких є одна спільна стіна. При цьому в одну з кімнат можна потрапити тільки і виключно з іншої. Це не найкращий тип планування.

Особливості суміжних кімнат

Таким чином, із звичайного коридору є прохід тільки в одну з двох кімнат. З неї внутрішня двері ведуть в другу. В принципі, в такій системі може бути більше двох кімнат. Якщо вхід в кожне наступне приміщення знаходиться в попередньому, таку конструкцію прийнято називати анфіладой.Комнати вважаються ізольованими, якщо у них є окремий вихід в коридор, а сполучні проходи між ними відсутні. Дуже часто можна зустріти оголошення про продаж квартир з суміжними кімнатами, зазвичай вони вважаються не найприємнішим варіантом для вибору квартири, так що можуть істотно знизити ціну на жілье.Смежние кімнати найчастіше можна знайти в старих будинках, в новобудовах подібна планування не поширена. Суміжні кімнати, таким чином, можна знайти тільки на ринку вторинного жілья.Такой тип планування можна зустріти в деяких «хрущовках», «сталінках» і брежнєвських дев'ятиповерхових будинках. Поширена думка, що житлу із суміжними кімнатами не вистачає затишку і камерності, тому вони підходять тільки одиначкам. В принципі, це твердження недалеко від істини. Адже в прохідній кімнаті (тієї, яка відокремлює суміжну кімнату від коридору) не вийде розташувати спальню або навіть кабінет, оскільки через неї часто доведеться ходити.

Плюси суміжних кімнат

До плюсів квартир із суміжними кімнатами можна віднести невисоку вартість, що робить подібне житло доступним навіть для покупців з не самим великим достатком. До того ж, квартири з суміжними кімнатами володіють меншою «підсобної» площею, адже найчастіше в такому житлі відсутня коридор, а значить, житлового простір по відношенню до метражу виходить больше.Такой варіант житла добре підійде сім'ям з дітьми, завдяки дешевизні і можливості спостерігати за дитиною, якщо він знаходиться в суміжній кімнаті. Однак діти виростають, а планування квартири залишається незмінною, що може призвести до певних труднощів в будущем.В даний час квартири із суміжними кімнатами часто купуються з метою подальшої перепланування. Це, звичайно, вимагає збору різноманітних документів та дозволів, але в підсумку можна отримати велику простору кімнату, яку можна використовувати в якості їдальні і вітальні. Існує чимало трикімнатних квартир у старих будинках, в яких тільки дві з трьох кімнат є суміжними.