Як провести день народження мами. Як організувати мамі день народження.

Якщо ви хочете порадувати маму в день її народження, але зробити це якось незвично, цікаво, то варто почати підготовку до свята заздалегідь. Необхідно не тільки скласти оригінальний сценарій, враховуючи мамині інтереси та захоплення, а й обговорити місце проведення торжества, запросити гостей, підготувати незвичайний подарунок.
Інструкція
1
Заздалегідь дізнайтеся у мами , кого б вона була рада бачити на своєму дні народженні. Можливо, варто приготувати для неї приємний сюрприз і запросити її шкільних подруг, з якими вона давно не бачилася.
2
Оформіть якось оригінально запрошення для гостей. Цікаво буде приготувати не покупні стандартні листівки, а, наприклад, оформити їх на принтері з зображенням мами і зі словами, що вона була б рада бачити їх на своєму торжестві.
3
Заздалегідь спробуйте з'ясувати, що б вона хотіла отримати в подарунок. Але не забудьте про його красивому оформленні та про вітальній листівці, де ви зможете висловити в словах всю любов і повагу, які відчуваєте по відношенню до неї.
4
Почніть радувати в цей день іменинницю з самого ранку. Наприклад, у той час, як ви будете готуватися до свята і зустрічі гостей, мама може відправитися в косметичний салон на масаж або на релакс-процедури.
5
Продумайте можливість тематичної вечірки, виходячи з побажань та інтересів вашої мами . Наприклад, можна влаштувати свято в італійському стилі, якщо вона довгий час мріє відвідати Італію, і створити атмосферу цієї країни в вашому домі. Або ж влаштуєте торжество в честь маминого дня народження в якомусь італійському ресторані.
6
Приготуйте елементи національного костюма не тільки для іменинниці та членів вашої родини, а й для запрошених.
7
Не забудьте про прикрасу приміщення. Розвісьте усюди зображення різних куточків Італії. Приготуйте або замовте в ресторані екзотичні італійські страви.
8
Якщо фінансові можливості дозволяють, заплануйте виступ італійських танцюристів і запросіть маму потанцювати.
9
Підготуйте відеоподборку з сімейного архіву. Мама буде рада зануритися в спогади про найприємніших події свого життя.
10
Продумайте цікаві конкурси за участю мами , гостей, а також дружина іменинниці. Наприклад, можна підготувати для тата питання, що дозволяють підкреслити, що він пам'ятає і цінує їх перші побачення, сюрпризи, пам'ятні місця і дати.
11
Підготуйте стінгазету, в якій не лише члени вашої родини, але й гості зможуть написати добрі слова та побажання на адресу іменинниці.
12
Постарайтеся оточити в цей день вашу маму турботою, теплотою, любов'ю. Такий день народження порадує і торкне її до сліз.