Як зробити прикраси своїми руками.

Якщо дуже захотіти, то своїми руками можливо зробити будь-які гарні прикраси: будь то прості сережки та браслети або складні види кілець. Найголовніше в такій роботі мати терпіння, креативність і гарну фантазію, і тоді всі прикраси вийдуть абсолютно ексклюзивними.

Вам знадобиться

нитки, шкіра, волосінь, ножиці, бісер, бусинки

Інструкція
1

На сьогоднішній день основними матеріалами для виготовлення прикрас є пластик, дерево і різні види стрічок, шкіри і тканин. Важливо пам'ятати правила носіння саморобної біжутерії:

- Не варто намагатися якомога більше обважити себе кільцями або підвісками. Це, по-перше, буде виглядати непривабливо, а по-друге, доставить незручність і дискомфорт.

- Одягати саморобні прикраси необхідно тільки без наявності на тілі прикрас з дорогоцінних матеріалів.

2

Найпростіше , що можна зробити з прикрас своїми руками, - фенечки. В даний час фенечки виготовляються з бісеру, ниток і шкіри. Беремо в руки нитку і акуратно нанизуємо на неї необхідний за кольором бісер. Потім пов'язуємо кількох вже готових ниток за допомогою шкіри, причому робимо з них вид кіски. Після цього розстригається ножицями готові колоски по краях, таким чином, отримуючи знамениті фенечки.

3

Особливим видом прикрас є ручна біжутерія з бісеру. Існує безліч видів бісеру. В основному, він ділиться на прозорий і непрозорий. Бісер також розрізняється за розмірами і країні-виробнику. Самим якісним і надійним є японський бісер, тому для збірки ексклюзивних бус беремо саме його.

Подальші кроки не представляють особливої труднощі. На шматок нитки або волосіні нанизуємо по черзі різний за кольором бісер. Також при виготовленні намиста використовуємо невеликі бусинки, щоб наша біжутерія вийшла більш оригінальною і міцною. Намагаємося по черзі вставляти на нитку намистинки і бісер. Як тільки необхідна довжина бус отримана, пов'язуємо їх по краях, а зачіпки зрізаємо.