Як закріпити ехолот.

З кожним роком все більша кількість власників плавзасобів вирішують оснастити свої судна ехолотами . Водночас, зростає кількість людей, що скаржаться на не коректні роботу цих приладів. Як правило, такі скарги виникають унаслідок некоректної установки даного обладнання, а точніше - випромінювача ехолота. Правильна установка ехолота вимагає уваги, терпіння і акуратності, але цілком може бути виконана самостійно.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - дриль;
  • - силіконовий герметик;
  • - викрутка;
  • - гайковий ключ
Інструкція
1
Оберіть місце на транце для установки випромінювача ехолотаСледует врахувати, що випромінювач не повинен знаходитися в області завихрення води. Тому на судах з напівстаціонарних або підвісним мотором випромінювач повинен розташовуватися на відстані, як мінімум, в 40 см від гвинта. Правильно зафіксований випромінювач повинен бути спрямований вертикально вниз. В іншому випадку, ви отримаєте «картинку» дна не під днищем судна, а сбоку.Еслі на вашому судні є редан, випромінювач можна встановити на ньому. При цьому, установка випромінювача на транце позаду Реда - абсолютно неприпустима.
2
Візьміть шаблон для свердління отворів, що входить в комплект поставки. Прикладіть шаблон до місця передбачуваної установки випромінювача. Розташуйте шаблон вертикально таким чином, щоб лінія зрізу транца розташувалася між горизонтальними лініями шаблону. Відзначте два отвори, зображених на шаблоні.
3
Просвердлите два, зазначених раніше, отвори за допомогою свердла діаметром 4 мм. Глибина отворів повинна складати 3 см.
4
Зберіть випромінювач ехолотаСоедініте корпус випромінювача зі струбциною за допомогою шайб, шпонки і складального гвинта. Встановіть цю конструкцію в монтажну накладку. Чи не защипувалися збірку на стопор.
5
Заповніть висверлені на транце отвори силіконовим герметиком. Прикладіть збірку кріплення випромінювача до отворів. Прикріпіть накладку струбцини до Транці за допомогою шайб і шурупів. Поставте на стопор струбцину випромінювача.
6
Налаштуйте робоче положення ізлучателяОтрегуліруйте кут навішення випромінювача щодо струбцини за допомогою гвинтів кріплення. Затягніть складальний гвинт струбцини. Відрегулюйте висоту навішення накладки випромінювача і відзначте це положення олівцем. Переверніть струбцину і переконайтеся що положення накладки збігається з наміченим. Затягніть монтажні шурупи. Поставте струбцину з випромінювачем в робоче положення на стопор. Перевірте кут нахилу струбцини.
7
Прокладіть кабельВисверліте отвір в транцевой дошці вище ватерлінії і простягніть кабель випромінювача в цей отвір. Заповніть отвір силіконовим герметиком. Встановіть дисплей ехолота на отвори і закріпіть за допомогою шурупів. Закріпіть кабель на транцевой дошці.