Як малювати людини в русі.

Палка, палиця, огірочок - от і вийшов чоловічок. Але не так-то все просто. Малюнок рушійної людини - один з найскладніших моментів у роботі будь-якого художника. Якщо статичну фігуру ви вже навчилися малювати, то решта не так вже й складно. Принцип роботи той же.
Інструкція
1
Головне визначити пропорції тіла людини, а потім намалювати їх на аркуші. Головне визначити вісь симетрії, так як людське тіло, яке б положення воно не займало в просторі, прагне до симетрії. Перш за все, необхідно зробити начерк, схематичне, скелетообразное зображення фігури людини. Головне, щоб наш скелетик займав в просторі потрібне нам положення. Після цієї людини можна «одягати» і прикрашати.
2
Для тренування можна придбати дерев'яний макет тіла людини. Він зручний тим, що може приймати будь-яку задану форму, на нього можна закріпити тканину або одяг. Крім того, манекен може «позувати» вам так довго, як ви захочете, приймає будь-які положення і йому не треба платити грошей.
3
Звичайно ж, малювання людини в русі вимагає тривалих спостережень і тренування. Спостерігайте за людьми на пляжі, спортивному майданчику, скрізь, де це можливо. Робіть начерки, виправляйте, доповнюйте, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Удачи вам!