Як в'язати дитячі речі гачком. теплі речі гачком схеми.

Для того щоб одягнути малюка модно і красиво, можна оббігти всі магазини в пошуках потрібної речі , та ще й витратити при цьому значну суму грошей. А можна поступити інакше - взяти в руки гачок і моток пряжі і створити щось незвичайне своїми руками. В'язані речі , виконані своїми руками, будуть особливо улюблені дитиною, тому що несуть частинку вашої турботи і любові.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати гачком дитячі речі , не потрібно мати великий досвід, так як є досить велика кількість схем і описів нескладних виробів, з якими може впоратися навіть початківець. Знайти їх в інтернеті вельми просто.
2
Що стосується моделей дитячого одягу, то почати краще з найпростіших, таких як безрукавка або шапочка, а потім переходити до складніших моделям. Перевага в'язання гачком полягає в тому, що можна в'язати моделі, які не потребують зшивання, що дуже добре для малюків.
3
Процес в'язання неможливий без пряжі, а для дітей особливо важливо використовувати натуральні нитки. Для легкої кофтинки прекрасно підійдуть бавовняні нитки, а тепліші речі краще в'язати з пряжі, зробленої з овечої вовни. Але в останньому випадку необхідно попередньо переконатися в тому, що у дитини немає алергії на шерсть.
4
Освоївши в'язання гачком, ви зможете створити не тільки ажурні літні моделі, а й теплі речі . Все залежить від структури пряжі та розміру гачка, яким буде виконуватися в'язання.
5
Ще один важливий момент - розмір одягу для дитини. Діти дуже швидко ростуть, тому краще в'язати речі трохи на виріст - тоді вони прослужать дитині довше.
6
Замислюючись про фурнітуру для в'язаних гачком дитячих речей, насамперед варто подумати про питання безпеки. Наприклад, вибираючи між гудзиками і зав'язками в одязі малюків, краще зупинитися на зав'язках з помпонами. Так як гудзики дитина може відірвати і спробує сунути в рот.
Зверніть увагу
Розміри дитячого одягу дозволяють з упевненістю говорити про те, що на її виготовлення потрібно не так багато часу, а це гарантія того, що робота буде доведена до кінця.
Корисна порада
В'язання дитячого одягу добре ще й тим, що для нього можна використовувати залишки наявної пряжі, для яких важко знайти прімененіе.Детскіе речі часто доводиться часто прати, тому в'язане виріб повинен добре тримати форму і не розтягуватися після чергової прання. Цими якостями відрізняються речі, пов'язані зі змішаної пряжі, такої, наприклад, як суміш бавовни та акрилу. Прати і сушити речі, зв'язані гачком, треба правильно: прати в теплій воді і тільки руками, а сушити в розправленому вигляді на горизонтальній поверхні.