Як налагодити звук на комп'ютері.

Звукова система комп'ютера - одна з найбільш важливий частин вашого ПК, яка забезпечує вихід звуку. Ця система може бути зовнішньої або вбудованої. Якщо ви використовуєте недорогі колонки, немає сенсу купувати окрему звукову карту.
Інструкція
1
Виконайте початкову настройку звуку після переустановлення операційної системи. Встановіть драйвера для звукової карти, щоб налаштувати звук на комп'ютері. Вставте диск, який додавався до материнської плати при покупці комп'ютера, дочекайтеся автозапуску і встановіть драйвера для звукової карти, щоб зробити звук на комп'ютері. Виконуйте всі вказівки інсталятора. Далі перезавантажте комп'ютер. Натисніть кнопку «Пуск», зайдіть в меню «Налаштування», виберіть «Панель управління», там - опцію «Система», потім «Обладнання», далі зайдіть в диспетчер пристроїв. Переконавшись, що в ньому відсутні жовті знаки питання, користуйтеся звуковою системою.
2
Встановіть драйвера для зовнішньої звукової карти з диска, який поставлявся разом з нею. Перезавантажте комп'ютер, перевірте відсутність невпізнаних пристроїв в «Диспетчері пристроїв».
3
Встановіть драйвера для зовнішньої звукової карти з диска, який поставлявся разом з нею. Перезавантажте комп'ютер, перевірте відсутність невпізнаних пристроїв в «Диспетчері пристроїв». Далі перейдіть в «Панель управління», опція «Аудіо та відеотехніка». Знайдіть запис «Це пристрій включено і нормально працює». Якщо її немає, видаліть всі драйвера для звукової системи. Не використовуйте драйвера з універсальних збірників драйверів або програм, наприклад ZverCD. Основна маса звукових пристроїв працює на основі драйвера Realtek. Щоб здійснити настройку звуку, скачайте останню версію драйвера з сайту www.realtek.com і встановіть їх.
4
Встановіть індивідуальні параметри користувача для звукових пристроїв. Зайдіть в «Панель управління», в пункт «Звуки і аудіопристрої». Налаштуйте звуки, які супроводжують події операційної системи і програм, виберіть звукову схему або створіть нову. Зайдіть у вкладку «Гучність», виконайте індивідуальне налаштування гучності. Також тут можна налаштувати запис мови.