Як намалювати щетину.

Чоловічий щетина, особливо 3-х денна, приваблює багатьох жінок. Вона ж легка неголеність, вона ж щетіночка і вона ж просто частина ретельно продуманого чоловічого образу. Але щетиною вправі володіти не тільки люди, але і тварини, наприклад, добродушна свинка. Намалювати щетину можна, слідуючи декільком простим правилам.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте чоловічу щетину . Спочатку покажіть голову людини, дотримуючи всі пропорції розташування частин обличчя. Тепер від нижньої частини одного вуха до нижньої частини другого проведіть вигнуту лінію, що символізує граничну лінію розташування щетини.
2
Проведіть плавні лінії від вух до куточків рота. Все намічене простір заповніть маленькими темними точками, розташованими дуже близько один до одного. Це природні кордону щетини.
3
Тепер щетину намалюйте в чітко розмежованих місцях нижньої частини обличчя. Намітьте лінію вусів. Проведіть жирну лінію над верхньою губою. Довжина щетинистих вусів повинна збігатися з довжиною рота людини. Зобразіть щетину , яка покриває лише частину бороди. Для цього в місці нижнього гострого краю особи намалюйте контури чотирикутника, верхні кути якого злегка розходяться в різні боки.
4
Намалюйте модельне розташування щетини. Для цього до попередньої схеми додайте продовження у вигляді неширокої лінії, що проходить над губами і спускається до бороди. Зобразіть щетину ще одним оригінальним способом, розташувавши її в намічених трикутниках гострими вершинами, направленими до середини особи. З'єднайте гострі кути лінією, яка проходить під носом і отримаєте додатковий варіант для малювання щетини.
5
Зобразіть довгі вуса по всій ширині особи. Проставте дрібні точки, не виходячи за намічені межі. Таким же чином намалюйте і щетину у формі довгої бороди.
6
Намалюйте щетину тварини. Зобразіть свиню і виділіть область по всій бічній довжині тулуба. У виділеному чотирикутнику накресліть короткі горизонтальні штрихи, місцями розташовані в хаотичному порядку. Це буде бічна щетина.
7
По всьому верхньому контуру фігури тварини проведіть штрихи, які розташовані по діагоналі і перекривають один одного. Це буде хребтова щетина.