Як зав'язати краватку легко.

Діловий костюм сучасного чоловіка неможливо уявити без такого аксесуара, як краватку . Більш того, це, мабуть, один з нечисленних чоловічих предметів одягу, до якого вони ставляться з особливим трепетом. Недарма існують десятки, якщо не сотні способів зав'язування краватку а. А чи можна зав'язати краватку і красиво, і максимально легко, і швидко?
Інструкція
1
Зауважте на краватку е найпростіший вузол - Four-in-hand (в дослівному перекладі з англійської - «Чотири в руці»). Візьміть краватку будь-якої довжини з тканини будь-якого забарвлення і фактури. Підніміть комір, накиньте на шию краватку так, щоб зліва виявився його широкий кінець, а праворуч - вузький. Зведіть широкий кінець поверх вузького хрест-навхрест. Оберніть широким кінцем краватку а вузький і ведіть його вправо, так же навхрест поверх вузького. Протягніть в петлю під горлом широкий кінець і витягайте його вгору. Після цього просмикніть його в петлю, розташовану трохи нижче, яка вийшла після ваших маніпуляцій з краватку ом і потягніть вниз, знову ж хрест-навхрест поверх вузького. Підтягніть вузол до коміра. Розправте краватку .
2
«Віндзорський» вузол виглядає дуже ефектно, але неприпустимий для краватку ов з щільною підкладкової тканиною, так як буде в цьому випадку виглядати громіздко. Візьміть краватку . Покладіть навхрест широкий кінець краватку а поверх вузького. Пропустіть під вузьким кінцем краватку а широкий, який відразу ж Протягніть в петлю, отриману під комірцем. Знову пропустите під вузьким кінцем широкий, потягніть його вправо, строго поверх вузького. Просмикніть знову широкий кінець краватку а в петлю під комірцем і всуньте його в вузол. Затягніть вузол і розправте його під комірцем.
3
Спробуйте зав'язати «полувіндзорскій» вузол, який можна зав'язувати на краватку ах будь-якої ширини, незалежно від щільності підкладки. Зведіть широкий кінець поверх вузького хрест-навхрест. Заведіть широкий кінець за вузький і протягніть його вліво. Потягніть з лівого боку широкий кінець вгору, просмикніть його в петлю і знову витягніть вліво. Перекладіть його вправо, поверх вузького, проведіть через петлю під комірцем і Протягніть в вузол.
4
Для вузького комірця найбільше підходить вузол «Претт». Надіньте краватку вгору виворотом так, щоб його широкий кінець виявився під вузьким. Простягніть широкий кінець в утворену під комірцем петлю і витягніть його вниз. Простягніть широкий кінець вліво, тримаючи його над вузьким і знизу простягаючи в петлю. Просмикніть широкий кінець в петлю. Розправте вузол краватку а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jfiTkoFBR7Q