Як відкрити доступ до жорстких дисків.

Відкрити доступ до жорстких дискам, принтерів, файлів і папок комп'ютера іншим користувачам локальної мережі можна, відкривши мережевий доступ до названих ресурсів . Буде потрібно також виставлення прав користувачів для кожного з них.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для проведення операції дозволу доступ а до дискових ресурсів комп'ютера іншим користувачам локальної мережі.
2
Викличте сервісне меню потрібного диска кліком правої кнопки миші на його значок і виберіть пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Доступ» у вікні «Властивості: локальний диск» і виберіть пункт «Якщо ви хочете відкрити доступ до головної папки диска, клацніть тут».
4
Застосуйте прапорець на полі «Відкрити спільний доступ до цієї папки» в розділі «Мережевий спільний доступ і безпека" і вкажіть мережеве ім'я свого диска, відображуваного в папці «Мережеве оточення», в полі «Загальний ресурс».
5
Застосуйте прапорець на полі «Дозволити зміну файлів по мережі» для дозволу повного доступ а до свого диску. При цьому інші користувачі зможуть створювати, видаляти, переміщати і перейменовувати файлові об'єкти на вибраному диску.
6
Зніміть прапорець на полі «Дозволити зміну файлів» по мережі »для можливості звернення до обраному диску тільки в режимі« читання ».
7
Натисніть кнопку OK для застосування зроблених змін. Диск, до якого був дозволений доступ , буде відображатися в папці «Мій комп'ютер» у вигляді значка з відкритою долонею.
8
Виберіть один з дисків свого комп'ютера і створіть папку з будь-яким ім'ям, до якої буде дозволений доступ з локальної мережі.
9
Викличте контекстне меню створеної папки кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості».
10
Перейдіть на вкладку «Доступ» і застосуєте прапорець на полі «Відкрити спільний доступ до цієї папки» в розділі «Мережевий спільний доступ ».
11
Введіть обране ім'я папки в поле «Мережевий ресурс». Ім'я може бути довільним, локальне та мережеве ім'я папки можуть розрізнятися.
12
Застосуйте прапорець на полі «Дозволити зміну файлів по мережі» для надання повного доступ а до вибраної папки.
13
Зніміть прапорець на полі «Дозволити зміну файлів по мережі» для виставлення режиму «тільки читання».
14
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
Зверніть увагу
Рекомендується відкривати доступ до однієї дискової директорії, призначеної для спільного використання в локальній мережі.
Корисна порада
В цілях безпеки не рекомендується відкривати доступ до диска, на якому встановлена операційна система Windows.