Як усунути запах з раковини. пахне з раковини що робити.

У вашій квартирі періодично з'являється вкрай неприємний запах. Почавши пошук джерела, ви виявляєте, що запах походить від раковини, а точніше від зливного отвору. Запах каналізації. Потрібно позбавлятися від нього, але перш ніж викликати сантехніка, можна спробувати зробити це своїми силами, встановивши причину виникнення запаху в стічній трубі і усунувши дефекти.
Інструкція
1
Промивання труб спеціальними хімічними засобами. Спробуйте для початку просто прочистити злив раковини, оскільки причиною появи запаху може стати загнивання і розкладання скупчилися на стінках труби відходів і жиру. У цьому вам можуть допомогти і спеціальні засоби для прочищення каналізаційних труб типу «Кріт», «Одоргон», «Бешкетник», San Clean - Super Master Cleaner, Domestos та ін.
2
Використання побутових засобів. Використовуйте продукти, які напевно знайдете у себе на кухні. Засипте в трубу сіль і промийте водою через деякий час. Або розведіть 2 столові ложки пральної соди 1 літром окропу і відразу ж заливайте цю вируючу суміш в стічну трубу. Можете використовувати соду з оцтом - засипте соду в трубу, залийте оцтом і закупорте отвір. Через півгодини добре промийте водою. Такі процедури рекомендується повторювати хоча б один раз на тиждень для профілактики.
3
Огляд сантехніки та усунення дефектів. Перевірте цілісність каналізаційних труб і стиків. Погано підігнані ревізії стояків і пошкодження стиків і труб також можуть стати причиною поява неприємного запаху.
4
Прислухайтеся до того, як протікає вода. Якщо чуєте дивні булькающие звуки, це ознака того, що зірваний гідрозатвор, тобто в гідрозатвори відсутня вода, яка повинна перешкоджати проникненню в квартиру запаху з каналізації. Причиною може бути утворення вакууму в стояку або велика довжина і сильні ухили підводок. Ще однією причиною може бути погана вентиляція каналізаційної мережі або маленький діаметр стояка. В таких випадках найчастіше потрібна допомога сантехніків.
5
Перевірте сифон або гофро-трубу, в залежності від того, що у вас встановлено. Сифон може бути спочатку неправильним. Найчастіше дефектом є укорочена перегородка. Через це водяний затвор маленький і постійно зривається, тобто вода йде. Проблему можна вирішити за допомогою заміни сифона.
6
Якщо у вас просто встановлена гофро-труба, то проблема може бути в тому, що вона розігнулася. На перший час, поки не купите нову трубу, постарайтеся привести стару в потрібне положення, скрутивши її належним чином і зафіксувавши клейкою стрічкою.
Зверніть увагу
При використанні хімічних продуктів для очищення каналізаційних труб обов'язково використовуйте рукавички, бережіть очі. Після обробки обов'язково промийте трубу великою кількістю води і провітріть приміщення.
Корисна порада
Якщо сифон і труби в порядку, а запах періодично з'являється, причиною може бути випаровування води в гідрозатвори внаслідок швидкого випаровування або рідкісного користування санітарним приладом. Якщо ви часто і надовго їдете, залийте в гідрозатвор машинне масло або іншу рідину, яка погано випаровується. Це допоможе уникнути висихання гідрозатвори і проникнення запаху.
В будь-який момент в туалеті або ванній кімнаті може з'явитися неприємний запах каналізації. Причини можуть бути різними: можливо, були допущені грубі помилки в процесі установки труб, або з плином часу вийшла з ладу одна з деталей. Якщо не вжити заходів до усунення причини появи запах а, він може поступово підсилитися.
Інструкція
1
Найбільш ймовірна причина появи запах а каналізації - нещільне з'єднання між трубами. Це могло статися через недостатній кваліфікації фахівця, монтувати конструкцію і недостатньо затягнув стики між трубами. Втім, сполуки могли розхитатися самі по собі. Для усунення цієї несправності просто підтягніть місця з'єднання каналізаційних труб.
2
Якщо це не допомогло, і запах каналізації як і раніше присутня, перевірте манжет, розташований на сливі унітазу. Манжет виготовлений з гуми, яка іноді може розтріскатися або навіть лопнути. Для усунення такої несправності залийте тріщини в гумі герметиком або, що ще надійніше, замініть манжет на новий. Запах каналізації повинен після цього зникнути.
3
Як бути, якщо описані вище дії не привели до результату? Найімовірніше, причина появи запах а серйозніша - зрив гідравлічного затвора. Попередньо визначити, зірваний чи гідрозатвор, можна за характерними хлюпающим звукам. В цьому випадку буде потрібно повне обстеження всієї системи каналізації. Самостійно це зробити не кожному під силу, потрібно участь фахівця. Вам слід знати, що часткова переробка системи каналізації може зажадати демонтажу кахлю і заміни труб на нові.
4
Пам'ятайте, що застосування освіжувачів повітря і чистячих засобів є тимчасовим заходом і не призведе до бажаного результату доти, поки ви не виявите і не усунете істинну причину появи неприємного запах а каналізації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nx-L-pq_a2k
Зверніть увагу
Це питання хвилює багатьох. Ми розповімо вам декілька простих секретів для усунення неприємних запахів. Всім відомо, що каналізаційний стояк не закінчується у вас в квартирі. Як правило, стояк виводять на дах і вже там він закінчується вентиляційною трубою. Завдання цієї труби - це забезпечення доступу повітря в стояк каналізації і його вентиляцію.
Корисна порада
Говорячи про те, як позбавитися від запаху каналізації, обов'язково слід розглянути саму неприємну в плані трудомісткості і вартості причину його виникнення. В подібних випадках єдиним способом позбавлення від неприємного запаху є масштабний якісний ремонт приміщення, при якому в обов'язковому порядку повинні бути гідроізольовані підлоги, а також проведена заміна фанових і водопровідних труб.