Як змінити шрифт в повідомленні.

Сучасні програми і служби електронної пошти дають можливість не тільки відправляти і приймати повідомлення, але і форматувати їх текст так само, як і в звичайних документах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер;
  • - програма Outlook Express.
Інструкція
1
Запустіть програму Outlook Express - для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть програму зі списку. Далі виберіть команду «Створити повідомлення». Також програма запускається автоматично при натисканні на адресу електронної пошти в вікні браузера або в документі. Введіть текст повідомлення, далі виконайте команду « Шрифт ». Нижче поля «Тема» у повідомлення буде додана панель шрифтів. Виділіть потрібний текст, до якого ви хочете застосувати шрифт, виберіть назву шрифту, наприклад, Times New Roman, далі встановіть потрібний розмір. Потім виберіть накреслення шрифту (жирний, курсив, підкреслений). Також можна змінити його колір.
2
Натисніть на наступну кнопку або виберіть меню «Формат» -> «Стиль», щоб встановити для тексту заздалегідь створений стиль. Виділіть заголовок тексту, наприклад, вітання та отформатируйте його стилем «Заголовок 1». Далі виділіть решта тексту, виберіть стиль відповідно до типу інформації в ньому. Наприклад, стиль «Термін» можна вибрати, якщо в листі дається визначення будь-яких понять. Для звичайного тексту виберіть «Абзац». Стиль дозволяє швидко відформатувати повідомлення електронної пошти готовим набором параметрів, включаючи розмір, тип і накреслення шрифту.
3
Відкрийте свою поштову скриньку в вікні браузера. Наприклад, при створенні повідомлення в системі Яндекс-пошти можна створити як звичайне повідомлення, так і форматований. Для цього натисніть по кнопці «Написати листа». У вікні нового повідомлення введіть текст листа. Потім можна відформатувати шрифт: накреслення шрифту можна зробити жирним, підкресленим, закресленим або курсивом. Далі встановіть колір тексту і фону, розмір шрифту (від 8 до 36), виберіть тип шрифту (дана система пропонує на вибір 10 шрифтів). Далі текст можна відформатувати кнопками «по центру», «по лівому краю» і «по правому краю». Також текст можна перетворити на список.
Зверніть увагу
Не використовуйте яскравих кольорів шрифту для ділових повідомлень.
Щоб додати велику виразність звичайному тексту можна скористатися форматуванням його елементів і полів. Під форматуванням розуміється заміна стандартного шрифту на аналогічний, виділення кольором і т.д. В програмі Outlook частим попитом користується заміна шрифтів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Дана програма досить широко використовується користувачами операційних систем Windows, але не кожен з них знає, як правильно виконується заміна шрифтів в блоках і осередках поточного вікна. Для цього необхідно виділити текст всередині елемента, шрифт якого ви хочете замінити.
2
Переведіть курсор на панелі інструментів. Виберіть підходящий шрифт із списку «Шрифти» на панелі інструментів «Форматування». Варто відзначити, що поточне перетворення доступно лише для елементів, які були до цього відформатовані.
3
Для редагування шрифту, який використовується для всіх повідомлень за замовчуванням, необхідно в головному вікні натиснути верхнє меню «Сервис» і вибрати пункт «Параметри». Потім перейдіть до вкладки «Повідомлення».
4
В відкритому вікні натисніть кнопку із зображенням буквиц шрифту. Виберіть підходящий шрифт. Якщо вами використовується формат тексту HTML, слід натиснути кнопку «Вибрати шрифт» навпроти полів «Для нового повідомлення» і «При відповідях і пересилці». Якщо вами використовується текстовий формат для листів, необхідно натиснути кнопку «Вибрати шрифт» навпроти поля «Для звичайного тексту».
5
Після вибору необхідних налаштувань натисніть кнопку «ОК», щоб закрити поточне вікно і зберегти внесені зміни.
6
Варто відзначити, що при використанні текстового редактора MS Word з пакету програм Microsoft Office, перепризначення шрифтів можна здійснити безпосередньо в цій програмі, т.к. копіювання тексту з відкритого документа виробляється з усіма елементами форматування.
7
Налаштування шрифтів в MS Word можна відкрити так: натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Параметри». У вікні, перейдіть до вкладки «Правка», змініть настройки і натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.