Як ставити програми на комп'ютер.

Програми - це найголовніше на комп'ютері, саме вони дозволяють вирішувати різні завдання. Основне ПЗ - це операційна система. Але базових можливостей ОС зазвичай недостатньо, і доводиться встановлювати додаткові утиліти.
Вам знадобиться
  • файл-інсталятор програми
Інструкція
1
Знайдіть необхідну програму. Купуйте її в магазині або скачайте в інтернеті. Переконайтеся, що характеристики вашого комп'ютера задовольняють мінімальним вимогам програми до обсягу пам'яті, потужності процесора, вільного місця на вінчестері і встановленої у вас операційній системі. Наприклад, сучасний графічний редактор (на кшталт продуктів Adobe) на малопотужний комп'ютер з невеликою кількістю пам'яті просто не встане. А якщо і встане, то працювати в ньому буде вельми проблематично.
2
Переконайтеся, що програма задовольняє вашим потребам, дійсно корисна для вас і ви будете нею користуватися. Установка занадто великого непотрібних кількості програм завантажує систему і знижує її швидкодію, наближає момент чергового перевстановлення ОС. Нехай краще утиліт буде небагато, але вони будуть активно іспользоваться.Еслі у вас є можливість поставити дві програми з приблизно однаковими функціями, виберіть ту, яка займає менше місця і вимагає менше ресурсів.
3
Процес інсталяції програм приблизно однаковий, встановлюєте ви їх з вінчестера або з CD/DVD-диска. Щоб почати установку, двічі клікніть на значок файлу-інсталятора. Якщо в папці з програмою файлів декілька, то зазвичай інсталяційний файл є той, в назві якого є слово "setup" або "install". Далі потрібно лише відповідати на запитання і натискати кнопку «Далі». У процесі вам знадобиться задати шлях установки (зазвичай це диск С, папка Program Files).
4
Деякі програми на початку запитують користувача, встановлювати чи всі компоненти і налаштування за замовчуванням або надати йому можливість контролювати процес. Дійте на свій розсуд. В тому числі, ви можете вирішити, поміщати чи ярлик програми на «робочому столі», в меню «Пуск» і в швидкій загрузке.Для завершення інсталяції деякими програмами необхідне перезавантаження, яку ви можете зробити відразу або відкласти на потім.
5
Щоб вам зручно було працювати з новою програмою, перед її використанням зробіть налаштування на свій смак. Якщо щось незрозуміло, зазвичай в роботі утиліти можна розібратися, натиснувши на «Довідку» в її верхній панелі. Процес інсталяції зазвичай інтуїтивно зрозумілий, і після однієї-двох спроб у вас вже не виникне питань, як встановити програму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HO2CBlprzE4
Зверніть увагу
Якщо програма платна, вас попросять ввести серійний номер або ключ
Корисна порада
Після установки програм в ОС Windows вони будуть доступні з меню «Пуск» - «Програми».