Як зняти захисний код на нокії. захисний код nokia забув.

Блокування стільникового застосовується для захисту особистих даних, що містяться на телефоні. Це може бути корисно у випадку, якщо мобільний був загублений або вкрадений. Але якщо ви забули захисний код телефону "Нокіа", ви можете використовувати один із способів, описаних нижче.
Інструкція
1
У першу чергу потрібно код скидання налаштувань або код обнулення прошивки. Ви можете отримати їх, звернувшись до сервісного центру "Нокіа". Можете з ним зв'язатися, використовуючи контактні дані, розташовані на сайті www.nokia.com. Від вас буде потрібно IMEI - номер, розташований за задньою кришкою під батареєю. Ви також можете скористатися пошукачем для того, щоб знайти коди, які є у вільному доступі. Майте на увазі, що використання деяких кодів може призвести до втрати даних, що зберігаються на стільниковому телефоні, тому використовуйте тільки ті, які надійшли з перевірених джерел.
2
Якщо ваша спроба зазнала невдачі, перепрошити телефон. Для цього вам буде потрібно синхронізувати телефон з комп'ютером. Скачайте драйвера і програмне забезпечення з сайту www.nokia.com, вибравши вашу модель телефону зі списку. Якщо дата-кабель, необхідний для перепрошивки, не входить в комплект поставки, купіть його в магазині стільникового зв'язку. Підключіть телефон і переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" телефон.
3
Щоб перепрошити телефон, вам буде потрібно заводська мікропрограма, відповідальна за функціонування телефону, а також програмне забезпечення для здійснення даної операції. Використовуйте такі фан-сайти фірми "Нокіа", як allnokia.ru. З їх допомогою ви можете знайти не тільки необхідне ПЗ, а й докладну інструкцію для вашої моделі телефону. Найкращим варіантом буде використання заводської прошивки, яка не містить слідів стороннього втручання. Переконайтеся, що батарея телефону повністю заряджена, інакше ваш мобільний може вимкнутися посеред операції. Скопіюйте особисті файли з телефону на комп'ютер, після чого Оновіть телефон. По завершенні операції скопіюйте дані назад на мобільний.
ПІН- код - це аналог пароля, який використовується для авторизації держателя сім-карти при включенні мобільного телефону. Власнику зазвичай дається кілька спроб для введення захисного код а. Якщо вони були введені неправильно, сім-карта блокується. Це - основи користування мобільним телефоном, які відомі кожному власнику. Крім ПІН- код а існує й інший пароль - Security Mastercode, який блокує доступ до деяких функцій. Тому ситуації, коли потрібно прибрати захисний код , вельми поширені.
Вам знадобиться
  • Програма Nemesis Service Suite
  • Програма Nokia Unlocker
  • Драйвера для USB-кабелю версії 6.85
  • Кабель CA - 53
Інструкція
1
Щоб прибрати захисний код (ПІН код ), зробіть наступне (на прикладі телефонів Nokia). Зайдіть в меню в пункт «Кошти», далі - «Налаштування». Виберіть параметр «Захист» - «Телефон і SIM». У списку налаштувань виберіть «Запит код а PIN» - відключити.
2
Якщо ви набували телефон Nokia з рук, після часу цілком може виявитися, що деякі його функції і налаштування заблоковані додатковим цифровим паролем, який ви не знаєте. Щоб прибрати захисний код , зайдіть на сайт http://www.nfader.su/. У спеціальне поле введіть IMEI вашого апарату і підтвердіть установкою галочки, що ви - законний власник телефону. Після натискання кнопки Generate ви побачите в спеціальному полі Security Mastercode вашого апарату.
3
Якщо це не допомогло, дотримуйтеся наступного порядку дій, щоб знайти і прибрати захисний код : • Видаліть драйвер Nokia Connectivity Cable і, перезагрузив комп'ютер, встановіть драйвер версії 6.85. Знову перезавантажте комп'ютер. • Запустіть Nokia PC Suite та підключіть телефон через кабель в режимі PC Suite. Дочекайтеся, щоб телефон розпізнається програмою, після чого закрийте PC Suite, вивантаживши її значок з системного трея близько годин. • Встановіть NSS. При першому запуску з'явиться запит: Please select from the following Service device you will be using after the installations. Виберіть Virtual USB device;. • Справа вгорі натисніть кнопку з лупою (Scan for new device). Виберіть Phohe Info, а потім в новій вкладці - Scan. Зліва побачите інформацію Phone version та Phone IMEI. • Перейдіть на вкладку Permanent Memory, встановіть галку To File і натисніть кнопку Read. Дочекайтеся закінчення процесу. Результат збережеться в файл з розширенням * .pm. • Запустіть NokiaUnlocker. Виберіть шлях до файлу * .pm і натисніть кнопку «Визначити». У нижній частині вікна ви побачите код блокування.