Як посмажити ескалоп. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кожна страва має свої нюанси, завдяки яким можна відрізнити відбивну від стейка або рубану котлету від біфштекса. Ознаки хорошого ескалопа - це якісне м'ясо, рівний зріз, і певна технологія приготування. А приготувати цю страву можна практично з будь-якого виду м'яса, головне - дотримати кілька простих правил.
Вам знадобиться
    • м'ясо з розрахунку 300 г/порція;
    • вершкове масло;
    • сіль;
    • перець.
Інструкція
1
Виберіть хороший шматок м'яса для приготування ескалопа . Незалежно від типу продукту - свинина, яловичина, баранина або індичка - м'ясо повинно бути свіжим, охолодженим і не підданим заморожуванню. Структура - чисте, без прожилок, кількість сала мінімальне. Від якісної сировини залежить кінцевий результат, тому дуже важливо на цьому кроці проявити максимум уваги.
2
Нарізати вибраний шматок м'яса на рівні порційні шматки, товщиною не менше одного і не більше 1,5 сантиметрів. Утримайтеся від спокуси в бік зменшення або збільшення товщини порційного шматка - тонкий шматок під час смаження віддасть весь свій сік і буде пересушеним, товстий само не прожарітся цілком, а це вже зовсім не той правильний ескалоп, який необхідно приготувати.
3
Відбити кожен шматок таким чином, щоб товщина ескалопа скоротилася в два рази - до 0,5-0,7 сантиметрів, і зробити надрізи з одного боку кожного шматочка. Відбивати м'ясо краще дерев'яним молоточком, так як він більш дбайливо ставиться до структури волокон, до того ж зайве зіткнення натурального продукту з металом не йде на користь приготавливаемой їжі.
4
Розжарити сковороду і викласти підготовлені шматки в шипляче вершкове масло. Тут необхідно мати на увазі, що заповнювати всю поверхню сковороди м'ясом не варто - виділився у великій кількості сік призведе до того, що м'ясо почне гаситися, а не смажитися. Викладайте порції таким чином, щоб між ними було достатньо простору.
5
Посолити і поперчити викладений на сковороду ескалоп спочатку з одного боку, а після того, як друга сторона підрум'яниться, перевернути м'ясо і посолити, поперчити рум'яну сторону. Процес обсмажування займає 4 хвилини - по 2 хвилини на кожну сторону. Після зняття зі сковороди готове м'ясо відразу подати на стіл з гарніром з овочів або смаженої картоплі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vT8mlleAIr8
Зверніть увагу
Не слід смажити ескалоп про запас - на наступний день м'ясо стане жорстким і несмачним.
Корисна порада
Для того, щоб уникнути забруднення кухні в результаті відбивання м'яса молоточком, можна накрити ескалоп харчовою плівкою і відбивати через неї - тоді вам не доведеться надалі відмивати забризкані стіни.