Як упакувати товар.

Початківець бізнесмен, як правило, стикається не тільки з проблемою виробництва або закупівлі товара , але і його упаковки. Адже це обличчя товарної марки, і саме від неї в якійсь мірі залежить, чи буде даний виріб користуватися успіхом у покупців. Як вибрати упаковку?
Інструкція
1
Не думайте, що красива упаковка - це обов'язково дуже дорого. Починати можна і з самого простого, але гідного пакета з яскравою печаткою, запакованого за допомогою липкої стрічки. Надалі вартість упаковки може досягти половини вартості самого продукту, однак це не той випадок, де потрібно економити. Якщо ж упаковка призначена лише для транспортування, можна не витрачати гроші на її дизайн, достатньо буде логотипу, назви фірми і вказівки типу товара (не забудьте розмістити інформацію про умови перевезення).
2
Розробіть логотип. Він повинен бути зрозумілим, що запам'ятовується, що впадає в очі. Зробити його можна самостійно, але краще не поскупитися і звернутися до професійних дизайнерів, адже саме логотип - особа даної торгової марки, по ньому дізнаватимуться ваш товар і відрізняти його від інших подібних виробів.
3
Упаковка може виконувати функцію реклами. Товар, розрахований на дітей, повинен залучати яскравим оформленням обгортки; якщо ви припускаєте, що основна маса покупців - люди похилого віку, використовуйте непомітний колір і недорогий матеріал. Для покупців середніх років підходить таке оформлення, яке підкреслить якість і функціональність товара . Також можна використовувати підручні пакети, підходящі до різних свят, наприклад, на Різдво чи до 8 березня.
4
На упаковці потрібно обов'язково розмістити штрих-код та інформацію про товар: масу, склад (якщо це продовольчий товар), дату виготовлення, термін придатності.
5
Підберіть відповідний вид упаковки. Слід розрізняти упаковку споживчу, тобто ту, яка безпосередньо виявиться на прилавку і приверне своїм виглядом покупця, і транспортну, від якої в основному потрібна міцність. Вона не повинна допустити пошкодження товара . Матеріал буде залежати від виду товара , способу і дальності перевезення.