Як зробити йо-йо.

Цю нехитру іграшку любив Наполеон і Дюк Еллінгтон. Зробіть йо-йо самостійно, це просто!
Вам знадобиться
  • - Дві бляшані банки через газованих напоїв
  • - Олівець
  • - Рідкі цвяхи
  • - Залізна стружка
  • - Чи не змиваються фарби
Інструкція
1
Йо-йо - іграшка древня, відома ще в Стародавній Греції. Кріпиться на мотузці. В магазині професійна модель коштує чимало. Але існують способи зробити симпатичну «йо-Йошку» самостійно! Насамперед необхідно знайти дві порожні бляшані банки з-під газованих напоїв. Вони і будуть основою для іграшки. Візьміть ножиці або ножик і акуратно відріжте верхівки банок, відступаючи від краю приблизно на сантиметр. Обережно, краї гострі! Загніть їх у всередину, і, щоб вони стали гладкими, пройдіться по поверхні напилком.
2
Тепер робимо вісь. Візьміть олівець, відріжте від нього шматочок приблизно в три сантиметри. Тепер вставляємо в зроблену заздалегідь дірочку олівець, а з іншого боку, де раніше плескався напій, заливаємо рідкими цвяхами. Олівець повинен бути вставлений десь на один сантиметр. Важливо зробити іграшку важкої! Тому в розчин з рідкими цвяхами необхідно додати що-небудь робить важчою, наприклад металеву стружку. Потім виконайте ті ж маніпуляції з другої банкою. Отже, вийшла вісь і два диска.
3
Тепер прикріпимо до осі мотузочку. Тут все просто. Підберіть не надто тонку, тієї довжини, яка вам зручна (вибирайте по росту). Прикріпіть її, зробіть на вільному кінці петельку, щоб було за що триматися. Намотайте на вісь всю мотузку. Йо-йо фактично готовий! Тепер можна зайнятися його красою, наприклад розфарбувати банки-основи незмивною фарбою. Можна проявити фантазію. Ту ж процедуру можна спростити. Купіть звичайну дверну ручку, яка складається з двох частин, прикріпіть мотузочку. Грайте і розслабляйтеся!
Зверніть увагу
- Якщо ви маєте в своєму розпорядженні матеріалами, можете виточити основу йо-йо з дерева - Оптимальний діаметр диска близько 5-10 сантиметрів, а відстань між ними - чим тонше, тим краще