Як прикріпити наличник. Яким клеєм клеїти лиштви.

За допомогою наличників , можна замаскувати отвори між дверним коробом і стіною. Лиштви покращують естетичний вигляд не тільки самих дверей, але і вигляд кімнати в цілому. Існує два види наличників : зовнішні і внутрішні. Щоб правильно прикріпити наличник, необхідно знати послідовність і технологію виконання робіт.
Інструкція
1
Зовнішні лиштви мають товщину 20-30 мм, в більшості випадків їх виготовляють з масиву липи, сосни або їли. Внутрішні, як правило, ширше на 2-5 см планок дверного короба.
2
Отже, перед початком робіт, слід підібрати потрібну довжину наличників . Врахуйте, що в місцях кріплення петель, лиштви можуть виступати від краю дверного короба приблизно на 10-15 мм, а на інших ділянках на 5-10мм. Тепер слід заміряти довжини, після чого запив кінці дощок під кутом 45? - Саме під цим кутом з'єднують всі лиштви.
3
Після цього, приступите до кріплення наличників . Якщо, в процесі ремонту ви зробили ідеально рівні стіни, а лиштви зроблені з МДФ, то можете кріпити їх на рідкі цвяхи або клей. Іноді, клею дерев'яні лиштви, вони можуть зрушити набік, і як наслідок стик буде нерівним. І якщо не виходить приклеїти лиштва на звичайний клей, то краще використовуйте звичайні цвяхи.
4
Для цих цілей використовуйте фінішні цвяхи з капелюшком 1,4 мм, довжиною 4 см, такі цвяхи добре закріплять лиштви та вирівняють їх у необхідному напрямку. Щоб не зіпсувати наличники, отвори для цвяхів підготуйте заздалегідь. Після всіх підготовчих робіт, забийте цвяхи в лиштва на дистанції 5-7 см
5
Після того, як лиштва закріплений, капелюшки цвяхів замаскуйте восковим олівцем, того ж відтінку, як і колір дерева лиштви. Натріть їм капелюшки цвяхів, і вони зіллються з основною поверхнею.
6
Встановлюючи лиштва на цвяхи, полегшується робота в майбутньому (наприклад, під лиштва потрібно запустити проводку), такай лиштва не складно демонтувати, на відміну від клейового з'єднання.
7
Якщо не влаштовує спосіб кріплення наличників на цвяхи, можна зробити з'єднання з «дзьобом». Вставте лиштва в паз дверного короба, але не забудьте попередньо прибрати частину паза вгорі. Але, такі лиштви з «дзьобом» мають недоліки - вони розшаровуються, і в результаті руйнується стик.
Корисна порада
І не забувайте, все лиштви потрібно кріпити до підлоги впритул, тому встановлюйте їх до монтажу статевого плінтуса.