Як видалити рідкі цвяхи. Як клеїти рідкими цвяхами момент.

Рідкі цвяхи - це сучасний клеїть матеріал, який здатний витримати таке навантаження, винести яку під силу лише кріпильні болти та іншим з'єднувальним компонентам. Але іноді настає такий момент, коли склеєні рідкими цвяхами поверхні потрібно розділити, а також видалити залишки клею.
Вам знадобиться
  • - вода або розчинник на мінеральній основі;
  • - спеціальні очисники;
  • - скребок.
Інструкція
1
Якщо рідкі цвяхи нанесені були недавно і вони не встигли добре просохнути, то змийте це речовина, що клеїть звичайної проточною водою або розчинником на мінеральній основі. Герметик ще не встиг добре застигнути, тому чудово змиється цими рідинами.
2
У тому випадку, якщо герметик підсох, тобто з моменту його нанесення пройшло вже досить багато часу, для зняття рідких цвяхів використовуйте спеціальні очисники.
3
Якщо очищувачів немає, то для видалення застиглого герметика можна використовувати скребок. Очищайте скребком дуже акуратно - так, щоб не пошкодити поверхню.
4
З огляду на те, що температура експлуатації рідких цвяхів варіюється від -40 до +50 градусів і це речовина, що клеїть боїться прямих сонячних променів, залиште предмет, який був раніше склеєний з використанням рідких цвяхів, на деякий час під прямими сонячними променями ( бажано, щоб на дворі був спекотний літній день). Після цього за допомогою скребка очистіть поверхню.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: все очищувачі та розчинники на мінеральній основі є агресивними речовинами, які можуть чинити шкідливий вплив на незахищені шкірні покриви. Працюйте з ними тільки в рукавичках!
Корисна порада
Слід пам'ятати, що рідкі цвяхи бувають двох різновидів: на водній основі, а також виконані на основі розчинника. Залежно від покладених на клейкі речовини вимог, вибирають той чи інший вид клею. Так рідкі цвяхи ідеально справляються з такими завданнями, як склеювання шорсткуватих і гладких поверхонь, приклеювання металевих і дерев'яних предметів і так далі. Рідкі цвяхи є відмінним клеїть матеріалом, який може витримати навіть вага п'ятидесятикілограмовий плити. Враховуючи всі ці особливості рідких цвяхів, для їх видалення слід підбирати спеціальні очисники.