Як робити прибирання квартири.

Кажуть, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять. У цьому є частка правди. Однак підтримувати чистоту в будинку все-таки доводиться постійно. Правильно організувавши прибирання , можна швидко привести в порядок квартиру, витративши на це мінімум зусиль і часу.
Інструкція
1
Придбайте необхідні предмети для прибирання квартири і побутову хімію. Для миття підлоги підберіть зручну швабру зі змінними насадками і відро з пристосуванням для віджиму. Тримайте вдома кілька різних видом ганчірок - для протирання пилу з полірованих поверхонь, серветки для вологого прибирання, губки з жорстким шаром, щоб відтирати плями. Не економте на миючих засобах. Придбайте спрей для зняття статичної напруги, поліроль для меблів, засоби для миття дзеркал, сантехніки, кухонних шафок і плити.
2
Розбийте всю роботу з прибирання на кілька частин. В ретельному прибиранню постійно потребують кухня, ванна і туалет. А в житлових кімнатах, можливо, достатньо тільки струсити пил і протерти підлогу.
3
Почніть з кухні, вона потребує найбільшої уваги. Приберіть всю кухонне начиння в шафки. Перемойте брудний посуд, протріть газову плиту, дверцята шафок, холодильник, стільницю і кухонний стіл. Очистіть кахель від жиру і пилу спеціальними засобами. Протріть підлогу вологою ганчіркою.
4
Перейдіть в житлові кімнати. Визначте для кожного предмета своє місце в будинку. В ідеалі, після використання річ потрібно повертати на її місце. Почніть прибирання в кімнаті з розстановки речей. Пропилососьте підлогу - так ви позбавитеся від пилу та сміття, і мити підлоги буде набагато простіше. Приділіть увагу області під батареями і вздовж плінтусів - там накопичується найбільша кількість бруду.
5
Витріть пил серветкою, змоченою в антистатичному засобі. Особливо добре пройдіться ганчіркою по побутовим приладам, де пил накопичується через статичної напруги. Натріть полиролем меблі, відітріть всі відбитки пальців. Ті предмети, які можливо прибрати, підійміть з підлоги і закінчите вологим миттям підлог в кімнатах і коридорі.
6
Продовжіть прибирання у ванній кімнаті і туалеті. Унітаз, раковину і ванну почистіть спеціальними дезінфікуючими миючими засобами. Кахель збризніть спреєм для миття вікон, а потім гумовим скребком вичистіть бруд. Протріть ванні приналежності і тюбики з косметичними засобами від мильного нальоту. Помийте підлогу.
7
Не забувайте приводити в порядок дзеркала. Протріть їх ватним тампоном, змоченим в очищеному спирті, і відполіруйте м'якою папером.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kn6CD369WuI