Як зняти захист з знімного диска. Як зняти захист від запису зі знімного носія.

В даний час знімні носії -досить тендітні пристрою. Досить легкого клацання статичного розряду, щоб викликати збій в мікроконтролері звичайної флешки. В результаті таких подій багато флешки просто «вмирають», перестаючи визначатися в комп'ютері. Також зустрічаються випадки, коли у флешки відображається невірний об'єм або виникає помилка «Зніміть захист від запису». Всі ці проблеми можна вирішити за допомогою спеціальних утиліт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програми HP USB Disk Storage Format Tool або Repair_v2.9.1.1.
Інструкція
1
Скачайте програму HP USB Disk Storage Format Tool або Repair_v2.9.1.1. Знайти можна на сайті soft.ru Встановіть утиліту на комп'ютер. Перевірте завантажені файли антивірусною програмою, так як в інтернеті часто викладають дані з вірусами. Якщо ваша антивірусна програма виявила шкідливий вміст, видаліть дані.
2
Встановіть програму на вінчестер, двічі клікнувши по значку інсталяційний файл. Деякі утиліти не вимагають установки і запустяться відразу ж. Якщо ваша антивірусна програма повідомить про загрозу, припиніть запуск завантаженої програми.
3
Запустіть програму, двічі клікнувши по файлу встановлення. Якщо ви користуєтеся утилітою HP USB Disk Storage Format Tool, то вам всього лише потрібно відформатувати ваш диск. Виберіть його в розділі Device і вкажіть тип файлової системи. Задайте ім'я для носія і поставте прапорець навпроти пункту Quick Format, якщо ви не хочете чекати виконання програми. Натисніть на кнопку Start, і форматування носія почнеться.
4
Якщо після завершення роботи утиліти флешка все ще недоступна для копіювання і видає помилку «Зніміть захист від запису», значить, у вас просто стоїть на USB пристрої спеціальний перемикач, який не дозволяє копіювати інформацію . Огляньте даний пристрій і перемкніть «замок» в інший стан на флешці, щоб на комп'ютері можна було копіювати інформацію.
5
В цілому можна сказати, що з подібними проблемами стикається велика кількість користувачів. Все вирішується за кілька простеньких кроків. Перед роботою з інформацією на флешці, переглядайте пристрій на наявність подібних «замків». Додатково перевіряйте на наявність вірусів, так як деякі види шкідливого програмного забезпечення спрямовані на блокування USB носіїв.