Як зробити прес швидко. вправи для швидкого накачування преса.

Отримати рельєфний прес буває складніше, ніж накачати груди і біцепси. Проблема в тому, що всі жирові відкладення накопичуються в першу чергу в області живота. Тому для швидкого накачування прес а недостатньо силових вправ. Необхідна ще аеробне навантаження і правильний підхід у харчуванні.
Інструкція
1
Позитивний настрой і мотивація - ось з чого слід починати тренування. Щоб зробити прес швидко, визначте мету, до якої ви прагнете. Знайдіть в інтернеті або в журналі фотографію спортсмена з ідеальним, з вашої точки зору, прес ом. Бажано, щоб обраний ідеал мав схоже з вашим статура. Повісьте фотографію на видне місце. Краще розташовувати фотографію в місці ваших тренувань. Якщо ви відвідуєте спортзал, приклейте фото в щоденник самоконтролю. Налаштуйтеся на регулярні тренування протягом місяця і більше.
2
Складіть план занять на місяць вперед. Ваш план повинен бути розрахований на щоденну прокачування прес а по 15-20 хвилин. Один день на тиждень обов'язково зробіть вихідний для відновлення м'язів від навантажень. Записуйте всі свої тренування і досягнення в щоденнику самоконтролю.
3
Розділіть вправи для різних м'язів живота по днях тижня. Наприклад, в перший день ви можете прокачати верхню і нижню частину черевного прес а, у другий день - косі м'язи живота.
4
Варіюйте протягом тижня вправи для одних і тих же м'язових груп. Один день на тиждень ви можете робити силові вправи з обтяженням, в інший день - у швидкому темпі без обтяження. Це дозволить ретельно опрацювати м'язи і уникнути монотонності. А до монотонним навантаженням організм швидко звикає.
5
Включіть в план занять аеробні заняття на велотренажері, біговій доріжці або їзду на лижах 1-2 рази на тиждень. Аеробне навантаження покращує обмін речовин в організмі і сприяє спалюванню жиру в проблемних місцях. Тривалість тренування 30-60 хвилин.
6
Скоротіть споживання жирів. Віддавайте перевагу білковій їжі і продуктів, що містять клітковину. Білки містять яйця, молочні та м'ясні продукти, риба, горіхи, горох, сочевиця і квасоля. Клітковина у великій кількості міститься в злакових, в овочах і фруктах. Їжте невеликими порціями 5-6 разів на день. Припиняйте прийом їжі за 3-4 години до сну. Калорії, отримані на ніч, будуть відкладатися у вигляді жиру на вашому животі.