Як створити html лист. Як винайшли писемність.

Електронне лист формату HTML являє собою досить успішний вид комунікації. Видавці з його допомогою можуть відстежити, наприклад, таку інформацію: прочитано чи лист , пересилає Чи воно, чи був перехід по посиланнях в листі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер;
  • - навички HTML-верстки.
Інструкція
1
Зайдіть в свою поштову скриньку, натисніть кнопку «Написати лист ». Для того щоб створити лист в форматі html, його треба писати з використанням тегів. Використовуйте таблиці для представлення даних. Вони більш коректно відображаються у читачів, ніж листи, створені за допомогою CSS-стандартів. Визначтеся, як має виглядати ваше лист . Якщо інформації там буде багато, то створіть колонки. Обов'язково зробіть шапку, помістіть туди логотип і навігаційні посилання на оригінальну веб-сторінку - це забезпечить схожість з сайтом. Далі вставте посилання на новини, поміщені в подальшому тексті листа. Можна зробити одно- або двоколонковому електронне лист . В останньому варіанті зліва розміщується колонка, де є посилання і навігація. У правій колонці розміщується основний текст.
2
Розбийте текст на блоки, щоб полегшити його сприйняття. Помістіть в колонки таблиці. Таблиця робиться за допомогою тега, в якому містяться теги для рядків і осередків (і відповідно). Найважливішу інформацію помістіть наверх, щоб відразу привернути увагу читача. Далі читачі найчастіше дивляться на верхній правий кут, а далі весь інший текст. Відповідно до цього особливостями, можна побудувати своє html- лист . Використовуйте в тегах таблиці і комірок наступні атрибути, щоб контролювалося відображення: наприклад, border="0", align="left" і так далі. Це дасть можливість коректного відображення листи навіть в старих поштових клієнтах.
3
Використовуйте стилі CSS, щоб зверстати лист HTML. Приміром, використовуйте такий стиль inline, як показано тут:. Цей прийом можна використовувати при створенні html-листи в тегах осередків, таблиць та посилань. Прописуйте стилі, розташовуючи їх нижче тега - це потрібно в тих випадках, коли сервери сканують листи і знаходять стилі вище цього тега, видаляють. Встановіть ширину таблиці 98%. В середині таблиці виставте ширину 100%. Пропишіть основні відомості про стиль шрифту в тезі осередки, ближче до даних. Це дасть можливість повторити стилі в інших тегах осередків.
4
Протестуйте створене лист в різних поштових клієнтів - це дасть змогу виявити і виправити помилки верстки. В першу чергу перевірте, як відображається лист в браузерах Firefox, Internet Explorer. Далі протестуйте відображення листи в Outlook, Google Mail і Yahoo. Якщо шаблон відображений коректно, перейдіть до текстів. Розішліть їх в свої тестові поштові адреси на різних службах пошти. Використовуйте ті служби, якими в основному користуються ваші передплатники. Не використовуйте JavaScript - його відключать поштові клієнти. Використовуйте тег background, щоб поставити фонове зображення. Картинки для письма зберігайте на сервері в спеціальній папці, не видаляйте їх - читачі можуть повертатися до листа через тиждень, місяць.