Як домогтися струнких ніг. Як домогтися стрункості стегон.

Мати гарні стрункі ноги - для м ноги х це недосяжна мрія. Але якщо задатися метою і почати працювати над собою, ви досягнете бажаного результату за зовсім недовгий термін. Головне - терпіння, завзятість і вимогливість до себе.
Інструкція
1
Якщо у вас занадто худі ноги , займіться силовими тренуваннями. Принаймні, хоча б два або три рази щотижня відвідуйте тренажерний зал, звертаючи увагу на розвиток і зміцнення саме ножних м'язів, займаючись спеціальними вправами.
2
Заняття по зміцненню м'язів ніг можна проводити не тільки в тренажерному залі, але і вдома. Це не потребує багато часу, але ви цілком зможете домогтися бажаного результату. Приклад вправи: встаньте прямо, ноги повинні бути приблизно на ширині плечей, підтягніть живіт і сідниці. Підніміться на навшпиньки, як би потягуючись вгору, потім залишіться в цьому положенні на декілька секунд, а потім спустіться вниз. Повторіть дану вправу не менше 15-20 разів. Також, щоб домогтися стрункості, займайтеся танцями та аквааеробікою.
3
Якщо ваші ноги занадто повні, зробіть їх підтягнутими і стрункими за рахунок тих видів спорту, які саме спалюють зайві калорії. Це в першу чергу біг, танці, аеробіка. Саме ці види тренувань допоможуть вам витратити велику кількість енергії, а за рахунок цього ви втратите вагу. Будинки робіть випади ногами.
4
Займіться вправами для того, щоб зробити ноги більш підтягнутими: підйомами ніг з положення упор на колінах і з положення на спині, згинаннями ніг лежачи. Ці нехитрі рухи допоможуть прибрати зайвий жир зі стегон і зміцнять м'язи.
5
Нормалізуйте раціон. Жир відкладається в основному на стегнах, тому зі звичайного меню потрібно прибрати важку їжу, а м'ясо замінити куркою і пісними видами риби. Не їжте висококалорійні сир і майонез, намагайтеся вживати поменше смажених блюд.Возможно, що дані дії не зможуть змінити вроджені особливості будови ваших ніг, але ви все одно залишитеся задоволені результатом. Лінії ніг стануть плавні, м'язи - еластичнішою, хода стане легше, а постава - граціозніше і стрункішою.