Як відправити факс. Як відправити документи по факсу.

Надсилання документа факсом може викликати утруднення у людини, яка не знайома з даною процедурою. Однак нічого складно в цьому немає, для того щоб відправити документ по факсимільному зв'язку досить виконати алгоритм з декількох дій, які не вимагають багато часу і швидко запам'ятовуються.
Інструкція
1
Для початку необхідно підготувати документ, який потрібно відправити факсом. Роздруковується текст документа, як правило, на аркуші формату А4, але певні моделі факсимільних апаратів підтримують і мінімальний розмір документа - 128 мм на 128 мм. Зазвичай в апарати, що підтримують цей формат, вбудовані регулятори розміру документа. Отже, після того як документ в необхідному форматі роздрукований, уважно огляньте його. Якість друку тексту має бути достатньо хорошим, щоб у вашого адресата не виникло проблем з розбором тексту. Якщо після друку на документі змазалися чорнило, то краще скористатися послугами принтера ще раз.
2
Щоб вставити документ, підготовлений до відправки, в факс, відкрийте лоток подачі документа. У більшості моделей він знаходиться в задній частині апарату. Вставляти папір потрібно лицьовою стороною вниз. При необхідності відправлення декількох аркушів залежно від моделі факсу послідовність дій може різнитися. Є факсимільні апарати, що підтримують масову відправку - це означає, що в лоток подачі документа можна вставити, як правило, до 10 сторінок. Якщо ж апарат не підтримує цієї операції, то аркуші доведеться вставляти по черзі. Після того, як документ вставлений в факс, повинен прозвучати одноразовий сигнал і відбутися захоплення документа.
3
Наберіть номер свого адресата. Коли на тому кінці візьмуть трубку, представтесь і попросіть прийняти факс. Найчастіше загальноприйнятим словом для відправлення факсу є слово «Стартуємо», потім ви і ваш адресат натискаєте на кнопку «Старт», і факс починає відправлятися. Поки факс не відправиться до кінця, не кладіть трубку. Якщо ж у адресата факс працює в автоматичному режимі, то наберіть його номер, дочекайтеся тонального сигналу факсу, потім натисніть «Старт».
4
Після того, як документ відправлений, натисніть кнопку «Зв'язок», або передзвоніть на другий номер, якщо в одержувача стоїть автомат, і поцікавтеся чи успішно пройшов факс, не змазати чи текст. У разі отримання адресатом документа в поганій якості - повторіть операцію спочатку.
Корисна порада
Не вставляйте в факс для відправки документи, скріплені скобами або скріпками, це може пошкодити роботу апарату.
Надсилання документа факсимільного зв'язку може викликати утруднення у новачка. Але нічого складного в цій процедурі немає, потрібно лише елементарна послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - телефонний зв'язок;
  • - факсимільний апарат;
  • - документ для відправки або його копія.
Інструкція
1
Вставте документ, що відправляється в апарат текстом вниз. Більшість апаратів можуть прийняти документ, покладений стопкою сторінок в порядку зростання їх нумерації, цілком і відправити їх по черзі. Але є й такі, куди доведеться вставляти сторінку за сторінкою.
2
Зніміть трубку і наберіть номер одержувача. Якщо той зайнятий, скиньте дзвінок і через деякий час передзвоніть снова.Прі відповіді привітайтеся зі співрозмовником, представтесь (не обов'язково повністю, достатньо назви компанії, в деяких випадках представлятися не обов'язково) і попросіть співрозмовника прийняти факс. Не буде зайвим назвати також кількість страніц.Услишав підтвердження («стартую» або інше), натисніть на кнопку «Старт» .Якщо в трубці чути характерний звук після декількох гудків, значить, факс стоїть на автоматі і ви можете стартувати.
3
Дочекайтеся, поки всі сторінки пройдуть через апарат. Якщо передачу перерветься достроково, повторіть дзвінок і відновите ее.По завершенні передачі факс видасть характерний звук. Якщо апарат одержувача не стоїть на автоматі, не буде зайвим зняти трубку і запитати, чи пройшов документ, скільки сторінок отримано і читається чи текст або чи видно рісунок.В іншій разі не буде зайвим передзвонити по тому ж або іншому, якщо знаєте, номеру та уточнити цю інформацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9h8TMV-nO9w
Корисна порада
При передачі офіційних документів краще вставляти в апарат не оригінал, а светокопію.Еслі ви відправляєте документ, в якому більше однієї сторінки, при підготовці до відсилання по можливості пронумеруйте їх щоб уникнути плутанини.