Як відкрити клінінгову фірму.

Отже, ви вирішили відкрити власну клінінгову компанію? Багато хто сьогодні вже надають послуги з прибирання приміщень і хочуть досягти нових успіхів в малому бізнесі. Не варто обмежувати себе у власних бажаннях.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - миючі засоби та обладнання;
  • - ліцензії;
  • - співробітники.
Інструкція
1
Визначте, який тип прибирання ви хочете надавати. Це може бути прибирання житлових будинків, чистка килимів, миття вікон, чистка комерційних приміщень або пралень.
2
Дослідіть можливості для бізнесу у вашому регіоні. Розберіться в тенденціях ринку, місцевої конкуренції, поточних цінах, планованого прибутку та оцініть ваші варіанти для інвестицій.
3
Подумайте, чи хочете ви працювати неповний робочий день або ж, можливо, цілодобово. Вам потрібно буде покласти додаткові зусилля, якщо ви плануєте даний бізнес в якості основного джерела доходу.
4
Вирішіть фінансові питання. Перевірте всі банківські рахунки, вклади, акції або будь-які інші джерела доходу і отримаєте справедливе уявлення про ваше фінансове становище. Це допоможе дізнатися ваші інвестиційні можливості на даний момент.
5
Почніть розвиток бізнесу з мінімальними інвестиціями. Клінінгова компанія не вимагає значних витрат на обладнання, навчальні курси, технічне обслуговування та набори для чистки приміщень. Ви можете почати роботу прямо з дому (або зняти невеликий офіс, якщо є можливість) з декількома основними миючими засобами: мітлами, швабрами, розчинами і пилососами. Вам також може знадобитися транспорт для доставки робітників і матеріалів для прибирання на місці призначення.
6
Орендуйте достатню площу для зберігання пральних машин та сушильних камер, якщо ви плануєте додатково обладнати пральню. Розгляньте необхідність додаткових інвестицій для закупівлі обладнання.
7
Найміть і навчіть співробітників-прибиральників. Їх обов'язки залежатимуть від вашого бюджету і вимог. Ви зможете найняти більше співробітників, коли бізнес почне розширюватися.
8
Уточніть юридичні формальності, які необхідно виконати перед початком бізнесу. Вам можуть знадобитися деякі документи, такі як ліцензії або страховка, які можна отримати у місцевих органів влади.