Як відкрити транспортну фірму.

Відкриття транспортної фірми може здатися складним завданням, але якщо ви все зробите правильно, він може стати дуже прибутковою справою. Транспорт - потрібний товар практично в будь-якій економічній ситуації, так як завжди знайдуться окремі особи, групи і елементи, які необхідно перевезти з місця на місце.
Вам знадобиться
  • - Приміщення (з гаражем);
  • - устаткування для зв'язку з клієнтами;
  • - співробітники;
  • - ліцензії.
Інструкція
1
Виберіть тип надаються. Це можуть бути: таксі або лімузин, медичне транспортування, кур'єрські послуги, бізнес-перевезення та чартерні рейси. Кожен тип має свої особливості, тому вибирайте той бізнес, який не має великої конкуренції у вашій області.
2
Зверніться в ваші місцеві органи самоврядування та з'ясуйте, що вам потрібно зробити, щоб відкрити транспортну фірму . Зазвичай необхідно отримання декількох дозволів і ліцензій з реєстрацією в місцевому, державному чи національному транспортних відділах.
3
Зв'яжіться зі страховою компанією, яка спеціалізується на обраному для вашого бізнесу режимі транспортування. Звичайний пошук через інтернет надасть вам велику кількість результатів. Постарайтеся досліджувати якнайбільше страхових компаній, прочитайте відгуки про них.
4
Придбайте необхідні автомобілі для вашого бізнесу. Ви можете розглянути можливість покупки підтриманих моделей, заощадить вам достатньо коштів. Якщо ви виявили автомобіль, який має низький пробіг і відповідає вашим потребам, то спочатку перевірте його в автосервісі. Якщо ви купуєте великий автопарк, можете розраховувати на оптову знижку від дилера. Очевидно, що транспортний засіб є ключовим елементом будь-якого транспортного бізнесу, так що зробіть все, що залежить від вас, щоб переконатися, що ви отримаєте потрібний автомобіль за прийнятною ціною.
5
Рекламуйте послуги для вашої цільової аудиторії. Інтернет може допомогти вам привернути увагу потенційних клієнтів практично відразу. Зверніться в місцеву газету і дізнайтеся, скільки коштує розміщення оголошення в наступному виданні. Створіть сайт для вашого бізнесу і зробіть візитні картки з відповідними контактними даними.
Чи займаєтеся миловарінням і продаєте своє мило бажаючим? Хочете організувати службу доставки харчування в офіс? Просто хочете стати підприємцем? Зробіть свою фірму . Це складно, а нерідко і дуже складно, проте мало що може приносити стільки задоволення, скільки його приносить своє розвивається справа.
Інструкція
1
Щоб зробити фірму , потрібна ідея, а щоб знайти ідею, потрібен підприємницький підхід. Підприємець - той, хто багато в чому шукає і знаходить вигідні ділові можливості, а також можливості застосування своїх талантів. Підприємницький підхід не буває вродженим, він набувається в процесі життя, спостережень за іншими людьми. Підприємець мислить "на перспективу": а що буде цікаво людям через два роки? Крім того, він займається тим, що йому подобається і, як правило, захоплений справою.
2
Якщо ідея вашої фірми у вас є, то можна підрахувати, скільки коштів знадобиться на її втілення і скільки зможете вкласти ви. Для втілення витратною ідеї доведеться шукати інвестора. Якщо ваш капітал трохи менше потрібного, то спочатку можна відмовитися від деяких другорядних витрат, але створити фірму .
3
Візьмемо для прикладу фірму з виробництва вантажних прикрас (без застосування дорогоцінних металів). Нижче перераховані всі можливі витрати на створення такої фірми.1) реєстрація фірми (від 7000 до 22000 рублів) .2) приміщення, де будуть сидіти майстри з виробництва прикрас (оренда може коштувати від 30 000 рублів на місяць за крихітне приміщення) .3) персонал (як мінімум два майстри, зарплата - від 25 000 рублів) .4) сайт (від 30000 рублів) .5) реклама (від декількох тисяч) .6) обладнання приміщення (варіативно) .7) матеріали (варіативно).
4
А тепер подумаємо, що з цього списку необхідно вам відразу, а що можна відкласти на потім. Очевидно, що потрібна реєстрація. Багато хто стверджує, що податкові інспекції ігнорують "підпільний" дрібний бізнес, але краще все ж не ризикувати. Заощадити на реєстрації можна, зробивши її самостійно, а не доручаючи юридичній фірмі. Приміщення нам відразу не потрібно, майстри можуть робити прикраси на дому і привозити вам, а ви, відповідно, продавати. Сайт виразно потрібен, причому продає сайт, реклама - по мінімуму. Міркуючи таким чином, можна витратити на створення фірми менше.
5
Якщо ви все-таки вирішили залучити інвестора, то вам потрібно буде скласти детальний бізнес-план. Не той, що ви склали для себе в невеликому файлі (або взагалі у власній голові), а докладний бізнес-план, який переконає інвестора в тому, що ваша фірма обов'язково стане успішною і принесе прибуток. У бізнес-плані для інвестора акцент слід робити саме на тій вигоді, яку він зможе отримати. Для того, щоб переконати його в цьому, потрібно показати, які у вашої фірми переваги перед конкурентами, як ви збираєтеся розвиватися і яких чекаєте доходів самі.