Як можна називати пекінесів.

Якщо ви вирішили завести цуценя пекінеса , відразу постане питання: як назвати це чарівне створіння? Адже хочеться підібрати унікальне красиве ім'я, яке підійде саме цій породі собак. Як це зробити?
Інструкція
1
Якщо ви придбали пекінеса в розпліднику, цілком можливо, що заводчик вже дав цуценяті ім'я. Проте зазвичай вони надходять демократичніше, і в метрику вписується лише перша буква майбутнього імені малюка. Далі зробіть вибір самостійно. Наприклад, якщо вказана літера А, придатними іменами для цуценяти-хлопчика стануть серпня, Арес, Алмаз, та інші, а для дівчинки - Адель, Августа, Агата і так далі.
2
Пекінес - маленька декоративна собака. Не вибирайте для неї ім'я, більше підходяще сторожовим вовкодава. Буде досить смішно, якщо на вулиці ви будете кликати крихітну собачку Цезар, Рекс або Бетховен. Також уникайте звичайних простих кличок типу Шарик або Тузик. Підберіть що-небудь особливе.
3
Зверніться до літературних джерел. Відповідні клички можна взяти з дитячих і дорослих книг. Згадайте, наприклад, повість «Білий Бім, чорне вухо». Назвіть так свого улюбленця, і, можливо, він стане настільки ж хоробрим і відданим, як і герой цієї історії. Інші літературні гучні імена: Авва (собака доктора Айболита), Каштанка, Тотошка, Бімбо, Філя, Гуч. У кінофільмі «Москва сльозам не вірить» брав участь пекінес на ім'я Чапа. Така кличка теж може підійти для вашого малюка.
4
Скористайтеся ресурсами інтернету. На сайтах заводчиків можна без зусиль знайти списки кличок, придатних для пекінеса . Однак постарайтеся, щоб ім'я було рідкісним. Адже ваш вихованець має своїм унікальним характером, тому кличка теж повинна бути не найпоширенішою.
5
Поспостерігайте за своїм улюбленцем. Можливо, якийсь смішний випадок, з ним пов'язаний, або його смакові переваги допоможуть вибрати відповідну кличку. Наприклад, якщо йому подобається музика, назвіть його Моцарт, якщо він проявив інтерес до техніки - Піксель або Яндекс. Нехай кличка буде звучати забавно, зате вона буде рідкісною і такою, що запам'ятовується.
Найчастіше проблеми молодих заводчиків і молодих батьків дуже схожі. Часом проблема вибору імені для щойно придбаного цуценяти встає досить гостро. Адже ім'я має відображати не тільки характер і темперамент улюбленця, а й перебувати у відповідності зі стандартами породи.
Вам знадобиться
  • - родовідні документи;
  • - спеціалізована кінологічна література
Інструкція
1
Ім'я собаки, як і ім'я людини, має відображати склад розуму і особливості характеру окремо взятої особини. Тому при підборі імені для вихованця пам'ятайте, що воно може вплинути як на сприйняття вашого улюбленця оточуючими людьми, так і на його подальшу долю в цілому.
2
Уважно огляньте собаку. Зверніть увагу на те, чи немає на ній особливих прикмет, оцініть відмінні риси її зовнішності, повадки, темперамент. Спробуйте простежити за її поведінкою, пустує вона дні безперервно, або ж воліє тихо спостерігати за подіями навколо. Виходячи з цього, можна підібрати ім'я , яке б повною мірою відображало індивідуальність цуценя.
3
При виборі імені важливо, щоб воно підходило як для цуценяти, так і для дорослого собаки, якій ваш улюбленець буде через кілька років. Також приділіть увагу породі - для іноземних порід, таких, як вівчарка, сетер, різеншнауцер, цілком підійдуть іноземні клички.
4
Вибираючи кличку, зверніть увагу на те, щоб цуценя її легко запам'ятовував. Вчені довели, що собакам найкраще «врізаються в пам'ять» імена з двох складів. Також кличка повинна за звучанням відрізнятися від стандартних кінологічних команд - «фу», «сидіти», «місце». В іншому випадку щеня буде в них плутатися. Краще всього, якщо в імені вихованця буде багато шиплячих і свистячих - ці звуки добре сприймаються собаками.
5
Якщо щеня має клубне походження, то його попередні господарі швидше за все висловлять побажання, щоб його кличка починалася на певну букву, пов'язану з черговістю посліду. Однак, ні в якому разі не називайте цуценя ім'ям померлої тварини - велика ймовірність того, що згодом пес може повторити його долю.
6
Якщо ж у підсумку роздуми ні до чого не привели, можна скористатися пошуком імен на спеціальних кінологічних сайтах, або вдатися до спеціальної кінологічної літературі. Завдяки цьому можна істотно полегшити свою працю і підібрати таку кличку, яка влаштує як вас, так і вашого вихованця.
Зверніть увагу
Кличка, дана улюбленцю, буде на слуху протягом багатьох наступних років - тому до вибору імені для цуценя слід поставитися з усією відповідальністю
Корисна порада
Навіть якщо колишній господар уже підібрав для цуценяти "офіційне" ім'я, ніщо не заважає підібрати для вихованця неформальну кличку, яка буде вживатися в колі сім'ї