Як видалити електронну поштову скриньку. Як видалити електронну пошту mail.ru.

Іноді виникають ситуації, коли потрібно видалити електронну поштову ящик . Наприклад, ви хочете зареєструвати нову адресу e-mail, перейти на інший поштовий сервіс або просто на поточну пошту приходить занадто багато спаму.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт, на якому у вас зареєстрований поштовий ящик . Введіть у відповідних полях логін і пароль, щоб увійти в акаунт. Кликнете на посилання «Налаштування» (вона також може виглядати у вигляді загальновживаною піктограми - шестерінки). Знайдіть пункт «Видалити поштову ящик » (назва може незначно варіюватися). Після цього ознайомтеся з наслідками видалення поштової ящик а і підтвердіть бажання видалити його. Тепер електронну поштову ящик видалений.
2
Якщо з якихось причин у налаштуваннях поштової ящик а ви не змогли знайти опцію його видалення або просто ця можливість там відсутня - скористайтеся довідкою поштового сервісу. Як правило, у відповідному розділі довідки знаходяться вказівки з видалення поштового ящик а. Вони можуть являти собою послідовність дій, яку вам необхідно виконати, або спеціальну посилання, перейшовши за яким, ви зможете приступити до процедури видалення електронної поштової ящик а.
3
Якщо вам не вдалося в довідковому розділі знайти інформацію з видалення поштового ящик а - знайдіть на сайті адресу електронної пошти технічної підтримки. Напишіть на цю адресу лист з проханням видалити ваш електронну поштову ящик . Додатково в листі можна вказати причини, з яких ви вирішили це зробити.
Зверніть увагу
Подумайте двічі перед тим, як видаляти електронну поштову скриньку. І хоча після видалення при необхідності у вас є можливість його відновлення, всі листи, які перебували в поштовій скриньці, не зможуть бути відновлені. Тому, щоб уникнути додаткових труднощів, перед видаленням поштової скриньки перевірте його вміст на предмет наявності важливої кореспонденції. Можливо, має сенс скопіювати найбільш важливі листи на жорсткий диск комп'ютера.
Видалення електронної поштової ящика можна віднести до тієї ситуації, коли мета не виправдовує засоби. Говорячи без перебільшення, виконання подібної дії практично неможливо. Однак є один спосіб, який може допомогти користувачеві в досягненні цієї мети.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Як відомо, для будь-якого правила можна знайти своє виключення. Хоча більшість поштових сервісів не передбачають можливості видалення поштової ящика , є й такі ресурси, де подібна опція передбачена. Щоб дізнатися, чи можна видалити поштову скриньку власними силами, виконайте такі дії.
2
Авторизируйтесь на сайті поштового сервісу, після чого увійдіть в свою поштову скриньку. Знайдіть на сторінці посилання на розділ налаштувань (зазвичай вона позначається, як «Налаштування») і перейдіть по ній. Якщо в даному розділі ви не знайдете опції видалення поштової ящика , значить подібна можливість не передбачається сервісом. У такій ситуації вам доведеться поступити таким чином.
3
Скопіюйте адресу пошти служби підтримки поштового сервісу, після чого, перейдіть на сторінку написання нового листа. Лист в саппорт сервісу слід відправляти з того поштового ящика , який ви плануєте видалити. У своєму зверненні вам потрібно відобразити прохання про видалення вашого акаунта, мотивувавши її.
4
Так як поштову скриньку ліквідується самостійно після тривалого простою, оператори служби підтримки не завжди погоджуються піти назустріч користувачеві. Однак якщо гарненько попросити, то ваше прохання може бути задоволене. За замовчуванням, самоліквідація поштового ящика відбувається через шість-двеннадцать місяців з моменту вашого останнього відвідування аккаунта.