Як придумати доменне ім'я. Як придумати до імені історію.

Абсолютно будь-який сайт в інтернеті починаєте з доменного імені. Саме його першим ділом бачить відвідувач. За цим символам у користувачів складається перші враження та асоціації про проект. І придумати варте доменне ім'я , не така вже й проста задача, як спершу може здатися. При виборі необхідно враховувати безліч різних тонкощів і нюансів.
Інструкція
1
Домен повинен бути легко запам'ятовується і досить коротким. Адже чим він коротший і простіше, тим легше його запам'ятати і набрати в адресному рядку браузера. Використовуйте абревіатури або скорочення, оскільки вони часто підходять для використання в даній якості, ніж повне ім'я .
2
Використовуйте легко промовлене доменне ім'я . Як приклад, літера «з» може бути зображена як «sh» або як «s». Якщо у вас можливо таке неоднозначне написання, то реєструйте декілька варіантів доменних імен для одного сайту. Оскільки це позбавить вас від уточнень через яку букву правильно пишеться.
3
Купуйте доменні зони в тій національній зоні, в якій знаходитися ваш сайт і ваші клієнти, відвідувачі. Якщо це Росія то - .RU, Україна - .UA, в випадки якщо це Білорусь то використовуйте домен .BY. Сьогодні з'явилася можливість писати доменне ім'я російськими символами в зоні .РФ.Однако є й ті домени, які не прив'язані до на національній зоні: BIZ, INFO - доменні зони для бізнес та інформаційних-сайтів соответственно.SU - це доменна зона колишнього Радянського Союза.А такі доменні зони як: FM, DJ, CD, TV - відмінно підходять для музикантів, ді-джеїв та телевізійників.
4
Якщо створюєте сайт компанії, тоді обов'язково використовуйте назву це організації в домені. Подібна взаємозв'язок також послужить візуально рекламою. Єдиний стиль оформлення так само додасть цілісності проекту.
5
Використовуйте універсальні слова-приставки. Якщо виявилося так що бажане вами ім'я вже кимось зайнято, то можна злегка модифікувати його, тим самим підібрати вільний варіант. Додайте в кінець або початок одне з таких універсальних слів - my, online, site, best, all, the. Або використовуйте різні найменування які відносяться до місцевості (spb - Санкт-Петербург, mos, msk - Москви та ін.)
6
І їли вам самим не вдається придумати доменне ім'я , то скористайтеся послугою нейминга, де команда з фахівців придумає відповідний вам домен.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_NQahOoi3gE
Від доменного імені по-чому залежить успіх сайту. Вдалий домен здатний залучити більшу кількість потенційних відвідувачів, оскільки легко запам'ятовується і швидко приходить на розум тим, кого ви чекаєте на сторінках свого сайту.
Інструкція
1
Візьміть до уваги, що домен, - це поєднання букв, яке стоїть перед позначенням зони, такий як ru або com.
2
Складаючи доменне ім'я, керуйтеся логікою. Домен повинен в тій чи іншій мірі відображати тему сайту. Якщо ви придумуєте ім'я для сайту організації, нехай її назва і фігурує в адресі сайту. Доменом для особистого сайту якої людини можна обрати безпосередньо прізвище власника або його псевдонім. Назвою продукту або послуги, яка буде продаватися в інтернеті, теж може стати прекрасним доменом для її або його сайту-магазину. Брендовий сайт непогано озаглавити назвою самої марки.
3
Спробуйте метод мозкового штурму, при якому слід швидко записувати на аркуші паперу перше, що спадає вам на думку, не звертаючи уваги на безглуздість і абсурдність думок, і навіть не роздумуючи з цього приводу. Засічіть хвилину і спробуйте за цей час написати 30 різних назв. Потім вам доведеться зупинити свій вибір на якомусь одному з них.
4
Вибирайте короткий і простий домен. Чим менше в ньому букв, тим простіше він набирається в адресному рядку інтернет-браузера, і тим менше шансів у користувача допустити помилку в його написанні. До того ж, коротке ім'я легко запам'ятати.
5
Віддайте перевагу доменне ім'я, яке буде писатися також, як вимовляється. Для цього краще уникати складних букв. Наприклад російська буква «с» може мати аналог «c» або «s», буква «ф» може позначатися «ph» або «f». У цьому випадку людина легко зможе відтворити ім'я на слух, знову ж таки, не допустивши помилку при написанні.
6
Придумав ім'я для сайту, перевірте, чи воно не зайняте. Подібну інформацію можна отримати, наприклад, на сторінці http://bizzon.info/imena.htm. Якщо обраний вами домен вільний, можете приступати до його реєстрації. У випадку, коли перевага вами назва виявилася зайнятим, можете перевірити це ж ім'я в інших зонах, наприклад, в com, net, ua або інших.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_NQahOoi3gE