Як побудувати колону.

Колона вважається найдавнішим архітектурним елементом. Вона являє собою стовп в різному прояві і формі. Колони можуть одночасно прикрасити зовнішній і внутрішній вигляд будівлі. Також вони виконують підтримуючі функції. Дані елементи досить часто застосовують багато дизайнери та архітектори.
Інструкція
1
Колона в будинку може бути встановлена як у вхідний частини будівлі, так і у внутрішніх приміщеннях. З їх допомогою можна підкреслити лінії фасаду, а також особливості інтер'єру. Основою будь колони є стовбур, який має циліндричну або багатогранну форму. Зустрічаються конструкції, у яких ствол незначно звужується вгорі. Стовбур обов'язково повинен бути встановлений на базі, яка може мати різну форму. Увінчується стовбур колони капітеллю. Колона може бути виготовлена самого різного розміру. Також вона може сильно відрізнятися способом обробки поверхні.
2
Придбати колони можна в будівельних магазинах. Особливу увагу приділіть тілу колони. Ціна на неї може сильно варіюватися, так як тіло може бути гладким, а також рівним або з ентазісом. Часто зустрічаються колони бочкообразной форми. За типом колони визначається архітектурний ордер.
3
Для котеджу найкраще підходять колони висотою в один або два поверхи. Ви можете на свій смак вибрати дизайн. Після того, як колони обрані, можна переходити до їх установлення. Якщо вони мають велику вагу, то потрібно буде наймати кран і людей, щоб поставити їх на місце. Після того, як колони стоять на своєму місці, необхідно зайнятися бетонуванням стиків. У цій справі обов'язково повинна бути застосована арматурна сітка. Якщо робота виконується в зимовий час, то потрібна додаткова теплова обробка стику. Найкраще скористатися електропрогріванням. Врахуйте, повинна виконуватися чітка передача зусиль на колони. В іншому випадку вони можуть просто розсипатися.
4
Найкраще приварити до сталевих обойм накладки. Через них передаватиметься зусилля. Також необхідно зробити центруючу прокладку. Якщо не відбулося збіг граней обойм, то потрібно попередньо вигнути накладки.