Як намалювати кішку на обличчі. Намалювати на обличчі кішку.

Маскарад - задоволення для тіткою та для дорослих. Маска кішки користується популярністю як серед перших, так і серед других. Можна зробити маску вручну з пап'є-маше. Якщо ж хочете заощадити час, намалюйте її прямо на обличчі.
Вам знадобиться
  • Грим, спонж, пензлики, крем для обличчя
Інструкція
1
Щоб грим наносився на обличчя легко, підготуйте шкіру - змастіть її зволожуючим кремом.
2
Візьміть баночку з чорною фарбою-КРИМ, умочіть в неї спонж і наносите на обличчя у напрямку від центру в сторони. Покрийте основним кольором все обличчя, крім кінчика носа.
3
Поки фарба на обличчі не висохла, замішайте в окремій ємності трохи світло-бежевого або сірого кольору. Візьміть широку пензлик і над губою намалюйте фігуру, що нагадує знак нескінченності. Нанесіть на неї дрібні чорні крапки.
4
Поки особа сохне, змішайте червону й білу фарбу для отримання ніжно-рожевого. Додайте туди трохи темно-коричневого або теракотового, щоб відтінок став тепліше, і перемішайте. Зафарбуйте получившимся кольором кінчик носа.
5
Замішайте темно-сірий колір і тонким пензликом нанесіть штрихи у лінії росту волосся і між бровами - вони будуть імітувати шерсть.
6
Цей же колір нанесіть спонжем дуже тонким шаром над очима або навколо очей - так, щоб він був трохи видно, майже прозорий.
7
Світло-сірим, майже білим кольором намалюйте вуса за допомогою найтоншої кисті.
Зверніть увагу
Змивайте грим на водній основі теплою водою з милом.
Корисна порада
Якщо хочете злегка здивувати оточуючих, накрасьте повіки, імітуючи відкритий котяче око. Для цього використовуйте не грим, а декоративну косметику.