Як використовувати ик порт.

Інфрачервоний порт дозволяє створити між ПК та іншим пристроєм (оснащеним ИК- порт ом) бездротове стійке з'єднання. Наприклад, можна під'єднати принтер, сканер, мобільний телефон або кишеньковий комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ІЧ-портом;
  • - пристрої, оснащені ІК-портом.
Інструкція
1
Підключіть інфрачервоний порт до комп'ютера, щоб для зв'язку між комп'ютером та іншою технікою. Є три способи підключити інфрачервоний порт : через USB-роз'єм, на роз'єм материнської плати або через СОМ- порт . Виберіть для себе відповідний варіант. ИК- порт и, що з'єднуються через СОМ і USB, досить прості в підключенні і налаштуванні, а от з порт ом, підключеним до материнської плати, доведеться повозитися.
2
Усуньте можливі перешкоди, щоб забезпечити нормальне використання ИК- порт а. По перше, значною перешкодою для його роботи може стати світло прямих сонячних променів, а також ламп денного світла. Під час роботи ІК-пристроїв краще вимкнути таку лампу. По друге, якщо поряд з вашим робочим столом, де ви плануєте працювати з ИК- порт ом, є телевізор, обладнаний пультом дистанційного управління, його краще вимкнути. Також приберіть всі сторонні інфрачервоні передавачі із зони дії порт а.
3
Підключіть інфрачервоний порт до гнізда COM- порт а. Запам'ятайте номер цього COM- порт а - він може вам згодиться далі при роботі з ИК- порт ом. Якщо ви підключаєте інфрачервоний порт до гнізда материнської плати, зніміть кришку корпусу системного блоку, ознайомтеся з описом материнської плати. Далі вставте коннектор і підключіть ИК- порт .
4
Використовуйте ИК- порт для з'єднання з мобільним телефоном, ноутбуком або кишеньковим комп'ютером. Для цього включіть його на комп'ютері і на устрої і почніть передачу даних. Також за допомогою ИК- порт а можна здійснити синхронізацію інформації. Крім того, він використовується для роздруківки документа, якщо ваш принтер теж оснащений інфрачервоним порт ом. Використовувати ИК- порт можна для перетворення мобільного телефону в модем і виходу в інтернет. Встановіть спеціальне програмне забезпечення на кишеньковий комп'ютер і користуватися інфрачервоним порт ом можна як пультом дистанційного керування.