Як увійти в безпечний режим.

Безпечний режим операційної системи має на увазі її завантаження з найнеобхіднішими настройками, такими як мінімальний дозвіл екрана, якість звуку і відсутність користувача установок. Увійти в нього можна різними способами.
Інструкція
1
Включення завантаження операційної системи в безпечному режим е, якщо система працює нормально, здійснюється за допомогою натискання спеціальної клавіші перед завантаженням операційної системи. В операційних системах сімейства Windows даної клавішею є F8. Вимкніть або перезавантажте комп'ютер, потім в разі якщо вироблялося включення, відразу після Memory Test натискайте на клавішу F8. Після цього виберіть різновид завантаження в безпечному режим е: стандартну, або без завантаження мережевих драйверів. Зробіть вибір залежно від ситуації і від того, чи буде потрібно вихід в інтернет при роботі в безпечному режим е. Крім мережевих драйверів в безпечному режим е можуть не завантажитися деякі інші драйвера, зокрема відео- та звукові.
2
Якщо комп'ютер було відключено некоректним чином, вхід в безпечний режим може бути проведений без натискання клавіші F8. Увімкніть комп'ютер, який раніше був відключений неправильно, і дочекайтеся, коли пройде Memory Test. Після цього на екрані з'явиться повідомлення про те, що в попередню сесію живлення комп'ютера було відключено неправильно і при наступному включенні Windows може працювати некоректно. Нижче цього повідомлення буде кілька кнопок з варіантами завантаження Windows, в числі яких буде варіант "Завантажити Windows в безпечному режим е". При виборі даного варіанту вхід в безпечний режим буде аналогічний тому, який описаний в попередньому варіанті.
3
Робота в безпечному режим е призначена для відновлення налаштувань, які були збиті в звичайному режим е роботи Windows, в результаті чого він став нестабільним. У безпечному режим е можна редагувати системний реєстр, зберігаючи при цьому зміни, а також робити відкат системи, використовую раніше створені точки відновлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=labvejcQXU4