Як розтягнути шкіряні рукавички.

Якщо після покупки ви виявили, що шкіряні рукавички виявилися занадто вузькими, необов'язково повертатися в магазин і шукати більший розмір. Їх можна спробувати розтягнути за допомогою декількох простих дій:
Інструкція
1
Найпоширеніший і відомий багатьом спосіб: намажте рукавички дитячим або будь-яким іншим жирним кремом. Жир додасть шкірі м'якість, і якщо відразу надіти їх, то вони легко розтягнуться і приймуть форму вашої руки. Також можна використовувати гліцерин, якщо просочити їм шкіру рукавичок. Правда, збільшити розмір таким чином можна ненабагато.
2
Сходіть у взуттєвий магазин і придбайте засіб для розтягування взуття. Його можна використовувати не тільки для чобіт і туфель, а й для рукавичок з шкіри. Побризкайте в них засобом, а потім розтягніть до потрібного розміру. Мінус в тому, що якщо занадто сильно розтягнути рукавички , виглядати вони будуть не дуже добре.
3
Ще один перевірений спосіб. Налийте всередину шкіряних рукавичок трохи одеколону або туалетної води, а потім надіньте на руки і походіть в них приблизно хвилин 10. Виріб зі шкіри розтягнеться і прийме потрібну форму.
4
Самий делікатний і акуратний метод: загорніть маленькі за розміром рукавички в мокрий рушник, потім залиште на дві-три години. Потім розгорніть, надягніть на руки і досушивайте, не знімаючи. У цьому випадку шкіра не розтягнеться дуже сильно і не буде пошкоджена.
5
Якщо рукавички скулилися і потемніли від часу, їм можна подарувати друге життя, якщо їх висушити на батареї, а потім акуратно, рівно і швидко (щоб не залишити плям) протерти чистою ганчіркою, злегка змоченою в касторовій олії.
6
Взагалі шкіряні рукавички трохи розтягуються і при звичайній шкарпетці. Про це потрібно пам'ятати, тому що якщо занадто збільшите розмір, а потім вони ще і розносяться, виглядати вони будуть неакуратно і недоглянуто. Краще бути уважним при виборі виробів зі шкіри, щоб потім не довелося підганяти їх. Тільки в цьому випадку можна бути максимально впевненим у їх довговічності і міцності. Але якщо у вас шкіра дуже тонка і делікатна, її краще не розтягувати. Не можна пробувати збільшити розмір виробів зі шкірозамінника.