Як перевести Гкал в мвт. МЕГАВАТ в гікокалоріі.

При розрахунках теплової потужності опалювального обладнання найчастіше використовуються похідні від калорій позасистемні одиниці (кілокалорії, мегакалоріі, гігакалорії і т.д.). У той час як у міжнародній системі одиниць виміру СИ для виміру потужності, в тому числі і теплової, рекомендується використовувати ват і його похідні (кіловат, мегават, гігават і т.д.). Ці одиниці пов'язані між собою постійним коефіцієнтом, який і слід використовувати для конвертації.
Інструкція
1
Множте виміряне в гігакалоріях значення на коефіцієнт, що дорівнює 1,163, щоб перевести теплову потужність в мегавати.
2
Використовуйте онлайн-конвертери одиниць виміру як найшвидший спосіб перерахунку гігакалорій в мегавати. Наприклад, перейдіть на сторінку http://convert-me.com/ru/convert/power, в поле «кілокалорій на годину», вміщеному в секції «СГС і позасистемні одиниці», введіть виміряну в гігакалоріях величину і клацніть кнопку «Порахувати» або просто натисніть клавішу табуляції. Значення введеної вами величини в мегаватах можна побачити, а при необхідності і скопіювати, в поле «мегават», розміщеному вище - в секції «Міжнародна система (СІ)».
3
Є менш простий спосіб перерахунку гігакалорій в мегавати - скористатися яким-небудь онлайн-калькулятором. Наприклад, можна використовувати обчислювачі, вбудовані в пошукові системи Google або Nigma. Перейшовши на сайт обраного пошуковика, введіть потрібне математичне дію в поле пошукового запиту. Наприклад, при необхідності перевести в мегавати значення, рівне 2,47 гігакалорії, пошуковий запит слід сформулювати так: «2,47 * 1,163». Після введення запиту в пошукову систему Google натискати кнопку відправки його на сервер не потрібно, а при використанні обчислювача Nigma це необхідно.
4
Скористайтеся вбудованим в операційну систему Windows програмним калькулятором в разі відсутності доступу в інтернет. Його можна запустити, відкривши головне меню клацанням по кнопці «Пуск», вибравши пункт «Виконати», потім увівши команду calc і клацнувши кнопку «OK». Інтерфейс калькулятора дублює стандартні кнопки звичайних калькуляторів, тому операції введення відомої величини в гігакалоріях і множення її на число 1,163 не повинні викликати жодних ускладнень.