Як зробити скло.

Ніщо не вічне, а тим більше така вразлива частина машини, як вітрове скло. Потреба в його заміні виникає часто, а кошти на це з'являються не з такою сталістю, тому зручний спосіб виготовлення вітрового скла згодиться будь-якому автолюбителю.
Вам знадобиться
  • - оргскло 1,5 х 1,05 метра (на вісім вітрових стекол);
  • - папір за розміром вітрового скла;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - лобзик;
  • - таз з кришкою;
  • - вода;
  • - мотузки.
Інструкція
1
Купіть шматок органічного скла на будівельному ринку або в спеціалізованому магазині. Площа підбирайте побільше, приблизно 1,5 х 1 метра. За площею такого скла вистачає на 8 вітрових стекол. Таким чином, ця єдина затрата дозволить вам заощадити близько 140 $ в порівнянні із замовленням нового скла для машини.
2
Дістаньте рідне вітрове скло. Візьміть папір і зробіть викрійку, точно відповідну розмірам скла. Тепер перенесіть викрійку на куплене оргскло і випиляєте потрібний шматок. За допомогою лобзика це робиться за 15 хвилин в умілих руках.
3
Поставте кип'ятитися на плиті воду у великому тазу. Утримуйте скло за одну із сторін і занурюйте в таз, коли вода в ньому закипить. Щоб правильно зробити вітрове скло, потримайте його в киплячій воді протягом хвилини. Потім зробіть прогин, наскільки це дозволить куплене оргскло. Витримайте прогнутися шматок у воді протягом 30 секунд, а потім витягніть, контролюючи схоронність прогину. Якщо бажаний кут прогину не досягнуть, не турбуйтеся, трохи пряме скло справляє враження «туристичного тюнінгу».
4
Повторюйте ці дії з усім склом, почергово занурюючи в киплячу воду різні частини вітрового скла. Якщо вода буде недостатньо підігріта, можлива поява ледь помітних тріщинок в склі. Однак з урахуванням товщини скла і розмірів тріщинок, можете бути спокійні, цей недолік НЕ буде помітний.
5
Стягніть мотузками изготавливаемое вітрове скло. Це дозволить вам не тримати його, а безпечно варити у воді протягом 5-6 хвилин. Для більшого ефекту закрийте таз кришкою. Неточності розміру у зв'язку з дією температури і фізичної сили виправте, підпилявши скло по краях. Натягніть гумку на грані вітрового скла. Зроблене вітрове скло близько 4 мм завтовшки, нове і без подряпин без сумніву порадує ваше око і гаманець, вставте його в машину і насолоджуйтеся поїздкою.
Зверніть увагу
Робіть викрійку з паперу максимально точно за розмірами рідного вітрового скла, інакше результат може бути гірше. Якщо ви недостатньо нагрієте воду, можлива поява на склі малопомітних тріщинок, що згладжується за рахунок товщини скла.
Корисна порада
Знайдіть таз побільше розміром, щоб максимально зручно занурювати скло.