Як зрозуміти нарисну геометрію.

Нарисна геометрія - вельми непростий предмет, а самі креслення іноді стають справжнім кошмаром майже для будь-якого студента. Як розібратися в цій складній науці? Що може допомогти?
Інструкція
1
Одне з головних правил - займайтеся систематично. Ні в якому разі не пропускайте лекції, акуратно ведіть конспекти, самостійно виконуйте креслення. Навіть у такій непростій науці навчання йде від легкого до важкого, тому якщо ви не зрозумієте чогось на початковому етапі навчання, далі вникнути в суть буде ще складніше.
2
Скористайтеся навчальними посібниками. Найпопулярніші серед студентів-техніків книги - «Нарисна геометрія» під редакцією Гордона і «Інженерна графіка. Нарисна геометрія »Фролова. Дані видання містять глибокий теоретичний матеріал і допоможуть заповнити прогалини в лекціях.
3
Намагайтеся не запам'ятовувати теореми, формулювання механічно, а глибоко розібратися в теорії і зрозуміти саму модель вирішення типового завдання. Не потрібно думати, що матеріал простий і вже досконально зрозумілий, краще ще раз прорешать вже зроблене завдання.
4
Кожну тему теоретичної частини підручника теж потрібно прочитати двічі. Після прочитання законспектуйте матеріал, відзначаючи головні і суттєві відомості.
5
При вирішенні задачі уважно прочитайте умова і уявіть собі задану фігуру в просторовому зображенні. Потім намітьте основний шлях роздумів і лише потім приступайте до пошуку самого рішення.
6
На початковому етапі при читанні умови, робіть найпростіші замальовки і моделі, які допоможуть краще зорієнтуватися в тривимірному просторі. Надалі все попередні операції потрібно буде навчитися робити на проекційних зображеннях. Тоді замальовки вам вже не знадобляться.
7
Якщо при вивченні курсу виникли труднощі, зверніться за консультацією до викладача. Ніхто не відмовить вам у допомозі, а ви уникнете пробілу в знаннях. Також можна попросити про допомогу студентів старших курсів або скористатися їх конспектами.
8
Якщо ви відчуваєте, що наука вам не дається, найміть репетитора. Можливо, індивідуальне пояснення допоможе вам швидше зорієнтуватися в світі просторових фігур. Однак, вартість таких занять буде достатньо високою.